Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha a barátom exbarátnője lájkolja facebook-on a képeket a barátomról? Jóban vannak, néha találkoznak is. Lehet ez tényleg csak barátság?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk, 2 éve együtt, ezzel a csajjal csak 1-2 hónapot járt, évekkel ezelőtt.
2011. aug. 27. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
facebook is serious business
2011. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baszatlan a lányka.
2011. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 éves korodra több eszednek kéne hogy legyen. És nem azért mondom mert nem tudod eldönteni hogy akivel szexelsz az esetleg közösül-e másokkal is.
2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy érdekel mi zajlik facebookon.. Had lájkolgassa.. Chatelgethet is vele. Ügyet se vess rá. Ha a barátod félremegy akkor kár folytatni ilyen fiatalon az egészet... Mi a fenének ülnétek egymás nyakában évekig? Csupán megszokásból? Ej-ej
2011. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facen éltek vagy mi a franc van? Én is fent vagyok, de nem foglalkozom azzal, hogy ki kit lájkol és miért, és ki kit jelöl be meg satöbbi.. Ne legyetek már hülyék, könyörgöm... Egyébként én is jóban vagyok az exemmel, szoktunk találkozni is meg beszélgetünk is sokat, de nem történik semmi olyan, amiért a barátnője féltékeny lehetne... Attól, hogy szakítottak, nem kell úgy viselkedniük egymással, mintha megölték volna a másik anyját.
2011. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan igen!Azt jelenti,hogy a barátod exbarátnője lájkolja a barátod képeit! :D
2011. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!