Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legfőbb hiba a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfőbb hiba a barátnőtökben / feleségetekben?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon alapja a kérdésemnek, én is nő vagyok, csak kíváncsi vagyok melyik férfi mit változtatna meg a párjában.

De csak hogy példát írjak, nekem a párom nagyon megfelelési kényszeres, mind munka, mind barátok, mind család és mind az én irányomba, így sokszor olyan szituációkba kerül, ami neki nem jó. (elvállal sokkal több plusz munkát hogy a főnöke ne panaszkodjon és hasonlók)

Tehát nehezen áll ki magáért, inkább csöndben megfelel mindenkinek és ettől néha besokall pár hónap után...


Nálatok milyen tulajdonságok vannak, amiket nehezen toleráltok vagy amiket megváltoztatnátok a másikban?


22L


2020. aug. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

A fő, hogy egyszerűen nem tud felnőni, döntést hozni és mindenben oda kell állnom mellé annyira lassú és önállótlan. A nem tetszését pedig csak sikítozva, káromkodva tudja kifejezni.

Ezen kívül amiket nem szeretek benne: lusta, kupis, nem mindig mos kezet wc után, van h 2 napig nem fürdik pedig fizikai munkát végez, valamint h képtelen egyszerre 1nel több dologra koncentrálni.

2020. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeret szexelni.
2020. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Hu elso ez nagyon durva! Akkor mi fogott meg benne?
2020. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem akar 3-ban.
2020. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk az elsőt olvasva megnyugodtam, hogy nálunk csak a szex a probléma. Köszi barátom, jobb volt mint egy biztatás! :)
2020. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, hát a nemfürdésen kívül én vagyok az egyes... :D Szomorú. De imád a vőlegényem, mindezek ellenére is, szerencsére.
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Pontozzatok csak le az őszinte valaszomert, szutykok
2020. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyébként ezt én sem értem, hogy sokan miért tévesztik össze a valaszadas helyességét a számukra szimpatikus válasszal. Nekem sem tetszik amit írt, meg ez legyen a legnagyobb probléma a kapcsolatukban, de a kérdésre tökéletesen választ adott... de több sort nem is érdemel, jöjjenek még a válaszok, én nem tudom érdemben nyilatkozni. :D
2020. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!