Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem nőhöz méltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem nőhöz méltó viselkedés ez?

Figyelt kérdés

A történet ami nincs még 24 órája sem hogy megtörtént pontosabban tegnap épp arról beszélgettünk, hogy kinek mennyi partnere volt (szexuális partner is) és az ugye köztudott, hogy ha egy nő azt mondja kevés vagy max 3-4 akkor az lehet akár 10-nél is több, míg ha egy férfi mondja, hogy sok vagy akár 10-15 akkor valójában fele annyi sem.

Ezt elmondtam barátnőmnek tegnap este és kikerekedtek a szemei majd közölte, hogy neki tényleg - rajtam kívül - csak 1 férfi volt az életében, mert nagyon bizalmatlan a kapcsolatok terén, főleg férfiak esetében.

Hogy ez mennyire hihető azt döntsétek el ti, én személy szerint nem hiszek neki, mert nem átlagosan szép lány, hanem nagyon csinos, kihívó, temperamentumos, ami nem lenne gond, nem is az, de remélem megerősítetek engem abban, hogy egy ilyen lányt biztos körberajongott anno nem 1-2 férfi - 25 éves - és biztos nem eggyel szexelt, ami nekem nagyon b*ssza a csőrömet így finoman szólva és nem azért mert nekem kevés partnerem lett volna - nem is sok, rosszul sem nézek ki -, hanem mert számomra nagyon undort keltő, hogy többen is... szóval értitek.

A lényeg pedig az egész sztoriban az, hogy tegnap este ugye azt mondta nekem, hogy féltékeny rám, mivel sok lány néz meg engem az utcán, boltban bárhova ahova megyünk és nem értettem ezen mit problémázik, felróhattam volna neki ugyanezt egyébként mert szinte egy az egyben én is azt látom, hogy őt is állandóan kukkerolja a postástól kezdve a családos apukán át a 80 éves bácsiig szinte mindenki és rákérdeztem, hogy mit szólna ahhoz, ha megdugnék egy másik lányt és nem érdekelne ha megbántanám ezzel.

Ehhez már nem tudott mit hozzászólni, láttam is rajta hogy nagyon szíven ütötte és ugyanígy visszakérdezett, hogy mi lenne ha ő is megcsalna valakivel és utána elhagyna, amire őszintén megmondom nem akartam így reagálni, de megütöttem, kapott egy pofont és utána könnyes szemmel mondta, hogy ő nem ezt érdemli tőlem, hogy lehetek ilyen bunkó mikor szeret meg hasonló dolgok. Meg hogy nem így ismert meg, de tényleg nagyon felidegesített és ezt nem is értem, hogy hogy reagálhat valaki így, mikor egyértelmű, hogy hazudik és biztos nem 1 férfival volt könyörgöm, hát ha látnátok élőben a totál ellentéte ugrana be nektek is én meg úgy mint a többi f*szi vizuális típus vagyok és nyilván a külseje az ami alapján először ítélek akár negatív akár pozitív irányba.

Tehát a kérdésem igazából annyi lenne csak, hogy találkoztatok e már - szerintem amúgy biztos nem - olyan nővel aki nagyon csinos, de kevés férfival volt együtt, és hogy így minden nőiességet eldobva reagál, hogy megvádol ilyenekkel meg kiprovokálja azt hogy egy férfi megüsse utána még ő sír. Most ez nőhöz méltó viselkedés? Nem akarok semmi többet róla elmondani, mert szeretem de ezek a dolgai, a vádolás a féltékenység a HÜLYESÉG azt nem nyelem be.

Ami pedig a legérthetetlenebb számomra és most jön a ráadás, hogy ő nem áll szóba velem, pedig nekem lenne okom inkább ezt csinálni vele, most mindent csinál a házban csak engem kerül, mintha semmit nem csinált volna. Jogos a kiakadás vagy nem?



#nő, férfi, kapcsolat, féltékenység, vita, veszekedés, hiba, lány
2020. máj. 30. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/277 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kibaxott a barátnőd. Egy bizalmatlan, agresszív pöts vagy. Semmilyen nőt nem érdemelsz. Pofozgass 120 kilós kancigányokat. Azt már nem mernéd, mi?


"Ami pedig a legérthetetlenebb számomra és most jön a ráadás, hogy ő nem áll szóba velem."


Nagyon jól teszi, hogy nem erted, azt jelenti, hogy még ostoba is vagy.

2020. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/277 anonim ***** válasza:
100%

Az férfihoz méltó viselkedés hogy megüt egy nőt?

Te nem vagy normális, egy agresszív barom vagy!

Remélem soha nem kerülsz nő közelébe!

2020. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/277 anonim ***** válasza:
98%
Ez kamu kérdés? Én azt se értem minek akarták ki. Persze, hogy még van sértődött, te vádolgatod azzal, hogy hazudik, aztán tolsz olyanokat hogy megcsalnád, végül fel is pofozod.
2020. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/277 Savlekotő ***** válasza:
98%

Remélem kivágott a lány,ha van esze vissza se néz,ha kisebbségi komplexusod van és baxxa a csőröd hogy valaki nem szűz már,nem birtokolhatod a gondolatait is,és élből ütsz, arról nem az aktuális barátnőd tehet,használj guminőt az való a fajtádnak... Sajnos bántalmazottakkal dolgozom,és egyre több az ilyen tahó ember..

70F

2020. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/277 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy nagyon csinos, de túl sok esze nem lehet szerencsétlennek, ha ilyen primitív, tahó fszokkal összeáll, mint te.
2020. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/277 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de miért őt véditek? Oké nem volt szép dolog, hogy megütöttem de a nőknek az egyik kedvenc foglalatosságuk, hogy kiprovokálnak veszekedéseket a semmiből ugye, mert köze nincs az igazsághoz.
2020. máj. 30. 14:52
 7/277 anonim ***** válasza:
97%

Undorító a hozzáállásod. Nem való neked nő. Tipikusan az önbizalomhiányos, bunkósbotos ősgyökér vagy, aki tulajdonának tekinti a nőt és ha ránéznek, agyonüti, közben a férfi istennek ugye mindent szabad. Az ég óvjon minden nőt ilyen pasastól.

Tudod attól, hogy valaki szép, még nem jelenti azt, hogy ri banc is. Tehet ö arról, hogy sokan megnézik? De ezt is valszeg csak te látod így, az abnormális hozzáállásod miatt.

Keress inkább egy 100 dioptriás, foghíjas, 120 kilós mancikát. Lehetőleg süket is legyen, azzal nem lesz ilyen problémád.

2020. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/277 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál a lányról, az részedről csak FELTÉTELEZÉS.

Semmi de semmi konkrét bizonyítékod arra, amit feltételezel - NINCS. Érted? NINCS bizonyítékod. Ezek után ráadásul OK NÉLKÜL még meg is ütöd. Ne jöjj azzal, hogy volt rá okod!!! NEM VOLT! ÉRTED? NEM VOLT OKOD.

Kérhetnél tőle bocsánatot. Megbocsáthat, de hülye lesz tartani a kapcsolatot.

Ffi.

2020. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/277 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy. És ennek a kapcsolatnak nem volt semmi értelme, hiszen nem is bíztok egymásban. Igaza van, remélem sosem bocsát meg neked, hanem keres normális férfit.

Nekem 4 partnerem volt és már elmúltam negyven. Évekig voltam egyedül két kapcsolat között és az egyedül azt jelenti, egyedül. Nem vagyok csúnya nő, sőt határozottan szexmániás. De van tartásom is, és ha te ezt nem tudod elhinni a partneredről, ne legyél vele.

2020. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/277 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg botrány, hogy nem hiszel neki. Szép kapcsolat. Lehet a szakítást fontolgatnám ezután a helyében.
2020. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!