Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mászik falra sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mászik falra sok lány és fiú attól, hogyha a barátjuk/barátnőjük egy ellenkező neművel beszél?

Figyelt kérdés
szerintem a beszélgetésben semmi rossz nincsen... még a találkozásban sem sok, kivéve hogyha tudjuk, hogy a párunknak tetszik az az illető. de most sok ilyen kérdés van itt, hogy ilyen-olyan közösségi oldalakon jelölgetik egymást, meg írnak egymás képeihez, és akkor ez mekkora bűn. nem értem.
2010. aug. 5. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mer' buta vagy.
2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizalomhiany miatt.
2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha már kedves pároddal flörtöl a legjobb pasi barátja aki az ex-e is, az ne mond hogy a helyemben nem zavarna téged..


22F

2010. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megcsaltak már valaha? Mert akkor tudnod kéne.

Amikor életed párja szembe jön veled az utcán Valentin-napkor, egy másik lány kezét fogva, mert azt hiszi h te még suliba vagy, hihetetlenül jó érzés! :(

Na ezért nem viselem el h ha párom olyan lánnyal találkozik, beszél, akiről tudom h egy picit is bejön neki. Persze ha szóba akar vele állni úgyis megteszi, de legalább legyen őszinte h erről-arról beszélgettünk, nem történt semmi és többet nem lesz ilyen. Akkor azt mondom oké, 1x belefér. De amikor már többször mennek kávézni, meg "véletlenül" összefutnak az már gyanús.

20/L

2010. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de most attól, hogy ír neki, vagy a képéhez, vagy találkoznak, az még nem flört... tök hülyeség azon balhézni, hogy úristen, a barátnőm exe felvette a barátnőmet facebookon, akkor biztos akar valamit tőle... neked sem tetszene, ha besértődne azon, hogy a LEGJOBB lány barátoddal beszélgetsz.
2010. aug. 5. 13:31
 6/14 A kérdező kommentje:
a kérdésem alatt ott van, hogy "még a találkozásban sem sok, kivéve hogyha tudjuk, hogy a párunknak tetszik az az illető". szóval hogyha van vonzódás, akkor megértem, de most egy bejelölésből miért feltételez mindenki vonzódást?
2010. aug. 5. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert nem bízik benned, és talán mert kicsit vaj van a füle mögött.
2010. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mai lányoknak már nem akadály h a pasinak van-e felesége vagy barátnője. Ha valaki kell nekik, azt megszerzik!!! Így vagy úgy! Elég csak 1x kihagynia az agynak ahhoz h megtörténjen a megcsalás. Előbb vagy utóbb meg is fog történni, ha mégsem akkor a lány nem elég vonzó a fiú számára vagy fordítva.
2010. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hallod Multkor barátnőmhöz úgy ment le az exe hogy 140km-t utazoss éjfélkor. 2 órán át beszélgettek majd hazament a srác-- én akkor pont 100km re voltam tőlük - és nemkicsit ideges voltam..

22F

13:30 voltam

2010. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az itt a baj, hogy az emberek nem bíznak a párjukban... pedig sokszor okuk sincsen rá. amúgy a kérdésem kifejezetten a közösségi honlapos hülyeségekre vonatkozik. nem egy ismerősöm veszett már össze azon a párjával, hogy az exe írt egy fényképéhez, és akkor már biztos megcsalta...
2010. aug. 5. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!