Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanád a barátodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanád a barátodnak, hogyha látnád, mennyire elhagyja magát?

Figyelt kérdés

Cigizik, amitől már elsárgulnak a fogai. Nem sportol semmit, kezd elhízni és kétszer akkora feje lett, mint volt. A haja meg már olyan, mint egy hajléktalané, mert nem vágja le és még csak meg se akarja mosni sűrűbben. Nekem ezek kezdenek visszataszítóvá válni, mert szerintem gusztustalan, ha egy pasi elhagyja magát. Ez nem fair, mert én mindent megteszek, hogy jó formában legyek és jól nézzek ki, Ő pedig arra nem képes kb, hogy ha étterembe megyünk, felvegyen valami normális öltözetet, utcára meg felveszi az ülepénél kiszakadt gatyát vagy a kosztól már megkövülő felsőt. Ha tudnám, hogy régen is ilyen lett volna, nem érdekelne, de régebben azért figyelt ezekre a dolgokra. Ti ezeket megemlítenétek a barátotoknak? És ha igen, akkor hogyan, hogy ne legyen sértő?

21/L


2010. aug. 5. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt? Amugy megmondanam. Ha latja hogy kitartassz mellette akor persze hogy elhagyja magat es foleg ha nem mondod meg neki h ez neked nem tetszik. Azt hiszi hogy teged nem zavar es ezert van ez igy. Monnd el neki de csak nyugisan,hogy ne bancsad meg.
2010. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt
2010. aug. 5. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
" Ha tudnám, hogy régen is ilyen lett volna, nem érdekelne" - tarkólövés. Neked is, neki is :) Igénytelen, szutykos punkok.
2010. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is valami hasonló, bár valamivel enyhébb esettel van dolgom:D Én épp a napokban hívtam fel rá a figyelmét kedvesen, és teljesen megértő volt, de remélem, eredménye is lesz:) Szerintem ha nagyon zavar, még most, idejében figyelmeztesd őt, míg végleg meg nem undorodsz tőle... keményen hangzik, de tanúsíthatom, hogy előferdülhet az igénytelenség miatti elhidegülés.


21,L

2010. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam, ha régen ilyen lett volna, le sem állok Vele, kezdjük ott. Amúgy meg kikérem magamnak primitív válaszoló, nem vagyok sem igénytelen, sem punk. Megnézném, kettőnk közül ki az ápoltabb..
2010. aug. 5. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig mondom, hogy bortválkozz meg, ölözz fel normálisan, de nem hat rá. Az a baj hogy túl nagy biztonságban érzik magukat a kapcsolatban...
2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Finoman én is szoktam rá célozgatni, hogy ha megyünk valahova, lehetőleg ne a macskaszőrös pólóját vegye már fel, mert elég visszataszító. Mellesleg az anyja mos rá, meg minden, mégsem hajlandó lehetőleg normális cuccokat felvenni, szerintem még élvezi is, ha koszos vagy szakadt. Borotválkozni sem borotválkozik mostanában, lett ilyen idétlen bajsza, amitől én a falra mászom. Szerintem megmondom neki, hogy most már kezdjen magával valamit, különben nem mutatkozom vele emberek előtt. Meg nem csak ez, egész nap csak ül a gép előtt és eszik, semmit nem mozog, egy deka izom nincs rajta, csak hízik.
2010. aug. 5. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak a nőknek kell kinézni hanem a férfiaknak is.
2011. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!