Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lázas beteg, és megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lázas beteg, és megsértődött, amiért nem szeretnék találkozni. Igaza van?

Figyelt kérdés
Holnap jött volna át, de ma este mondta, hogy fáj a torka és belázasodott. Én erre mondtam neki, hogy akkor holnap inkább maradjon ágyban és próbálja meg felhívni az orvost, és ne talizzunk, mert ha esetleg kovid, nem szeretném a hétvégén hazavinni anyuméknak. Meg amúgy is bármi is az, júniusban lettem túl egy két hónapig tartó garatgyulladáson, amire három doboz antibiotikumot szedtem be, és nem szeretném, ha megint elkezdődne, koronától függetlenül. Erre ő teljesen megsértődött, hogy én annyira féltem az egészségemet, hogy az fontosabb nála, és hogy amúgy is biztos csak nem akarok találkozni vele. Mit gondoltok, tényleg bunkón viselkedtem? Eléggé bűntudatom van :c
2020. aug. 26. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem helyesen gondolkodtál. Mert ha tènyleg betegsèget kapott az bizony nem vicc ilyenkor hanyagolni kell a találkozàst mert ha tèged is megbetegít az meg akkor mindkettōtök èletère ràmegy ez.ennyi.
2020. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt hogy a szüleivel él, természetesen ha nem lenne mellette senki, más lenne a helyzet.
2020. aug. 26. 20:33
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Igen, jó nagy rakás xar vagy. Így legalább időben rájöhet a párod, hogy bajban nem számíthat rád.
2020. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nemhogy azt mondaná, igazad van, nem akarja, hogy elkapd tőle...
2020. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora önimádó, hisztis, önző magatartás ez a pasid részéről. Dehogy legyen bűntudatot, ő sz@rja le az egészségedet.
2020. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
nem vagy társ.
2020. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi önző okádék ember van itt. Felőletek meg is pusztulhat a társatok, családtagotok, mert ti féltek egy kb. nem létező vírustól. Jól meg vagytok vezetve birka népség.
2020. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem érdekelne, hogy beteg! Mennék főznék neki levest és ápolnám.
2020. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Az az önző és okádék ember, aki beteggé akarja tenni a másikat, mikor az munkába jár és egyéb dolga lenne, meg amúgy is egészségét veszélyezteti a másiknak, ráadásul a szüleiét is.

Amikor én beteg vagyok, akkor kúrálom szépen magamat egyedül és nem hívok át embereket, hogy ők is jó betegek legyenek hetekre. Azért egy lázzal, torokfájással eltudja látni magát az ember, ha olyan beteg lenne, hogy felkelni sem tud, akkor lenne értelme hisztizni, hogy a párja nem segít. Ellenben ennek a srácnak akkor se kéne hisztizni, hiszen ott vannak a szülők, hogy segítsenek.

Valahogy az én párom se szokott egzecíroztatni a vizsgáim körül, ha éppen tud tenni magáért. Ha nem tud felkelni, akkor meg odamegyek, mert muszáj gondoskodni egy cselekvésképtelen emberről, ezen nincs mit tanakodni és ez nem is önzés. Egyikünk se akarja elsz@rni a másik dolgait, ha nem muszáj.

2020. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Irracionális a barátod, remélhetőleg a láz miatt ilyen.
2020. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!