Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A párom ha a barátaival van nem keres. Mintha nem is léteznék. Egyszerűen nem lehet elérni sem. Mondtam hogy a barátaival foglalkozzon,nem kell velem írni.De egész nap nem keresni? Szinte semmi válasz,nem tudom hol van,mit csinál.
2020. aug. 27. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Van valakije. Teljesen egyértelmű. Mondhatni nem kérdés. Ha nem így lenne ő maga hívott volna fel, hogy mi van veled, minden rendbe van-e nálad/veled.

Ez ösztönös reakció a férfiaknál. Csak akkor nincs így, ha egy másik nővel vannak, vagy olyan a munkájuk ami megköveteli az inkognitót-de gondolom, ha utóbbi lenne, akkor magát a kérdést sem tetted volna fel.

2020. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a legjobb barátnőm csinálja ezt. Ha másokkal talizik onnantól megszűnök neki létezni. Nem elvárás hogy mikor másokkal van nekem írogasson, de mondjuk shtem annyit csak tudna irni hogy na elindultunk a buliba vagy na hazaertem. Meg ha en megkerdezem ezeket se reagal, kozben instara posztolgat megallas nelkul.. en meg csak feltem ha masokkal megy bulizni, mert elegge sokat tud inni.


Ha a párom csinalna ezt valoszinuleg 100X rosszabbul esne. Probaltal mar vele errol beszelni? Mit mond?

2020. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Mit gondolok? Semmit. Szegény ember.
2020. aug. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjad élni szerencsétlent. Írjál neki SMS-t, majd válaszol.
2020. aug. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
H tudsz ennyire instabil lenni h egy napig nem birod ki nélküle?
2020. aug. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy nem bírom ki nélküle

Hiszen én mondtam neki hogy nem kell velem foglalkozni

De azért egész nap csak tudna válaszolni az üzenetemre. Nem kérek nagy dolgot ,egész nap 2 üzi pl. hol vannak,minden rendben e van és ennyi

Azért ha párom van illik legalább 1 üzit dobni

2020. aug. 27. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. A gyanakvás egyébként is kinyírja a bizalmat, ami egy működő párkapcsolat alapja. Ha hagyod, hogy úgy tűnjön, mintha titkolna valamit, de nem vagy benne biztos, beszéld meg vele. Szerintem az őszinteség és a nyitottság megmentheti a kapcsolatotokat.
2020. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat, nem jól fogalmaztam - a lényeg, hogy meg kell beszélni mindent, csak akkor működhet a kapcsolat.
2020. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!