Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkám miatt sorra mennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkám miatt sorra mennek tönkre a kapcsolataim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ügyvédjelöltként dolgozom, legtöbbször napi 12-13 órát, sokszor hétvégén is, ha határidős feladatok vannak. Nap végére nagyon fáradt vagyok. Mikor hazaérek, szinte semmihez nincs már energiám, csak arra vágyom, hogy pihenjek. Eddig 2 kapcsolatom ment emiatt tönkre 1 év alatt azzal az indokkal, hogy nem foglalkoztam velük eleget, lemondtam a találkozókat, kevés volt a nemi aktus, amikben teljesen igazuk volt, de ezzel nem őket akartam szívatni. Egyszerre nem tudok mindkét fronton helytállni, pedig nagyon vágyom már egy új kapcsolatra.
2020. aug. 27. 14:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

Dolgoztam ügyvédi irodában, tudom miről beszélsz. És sajnos én azt láttam, hogy ügyvédként sem lesz sokkal jobb a helyzet. Ott is a két vezető ügyvéd nő, közel a 40-hez, szingliként... De legalább sok pénzük volt 😃

Szerintem keress olyan srácot, aki szintén jelölt, vagy gyakornok. Ők talán jobban megertik ezt a munkatempót, hatást.

2020. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szeretői viszony vagy szexkapcsolat ütközik az elveimmel, kizárt, hogy ilyesmibe belemenjek. Ma regisztráltam, nem írtam még kérdést (ezt leszámítva) ezen az oldalon. Aki szintén jelölt vagy időmenedzsmentben járatos, azok tapasztalata nagyon érdekelne ilyen téren, hogyan oldják meg a munka-magánélet egyensúlyt.
2020. aug. 27. 15:59
 13/21 Lachesys ***** válasza:
100%
Te is érzed H ezt nem lehet megoldani. Őszintén, én sem toleralnam ezt. Egy kezdődő kapcsolatot nem lehet így menedzselni, meg egy betonbiztos több éve tartó házasságot is próbára tenne. Szerintem ha neked ez fontos hogy szakvizsgazz engedd el a kapcsolatokat 2 évig, aztán ha utána sincs változás keress más munkát mert ezt nem lehet így fenntartani. Magamra se lenne időm így nem meg másra
2020. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelöltként nekem sem volt barátnőm. De ha sok munkával nem keresel sok pénzt (azaz mondjuk minimálbér környékén), akkor én elgondolkoznék a váltáson. Retardált egyéni ügyvédeknél "sok tudást adok át" meg "befektetés a jövőbe" mondásokkal egy percet sem érdemes maradni. Óriási időpocséklás. Nyelv megy? BP?
2020. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mikor van időd kapcsolatra vágyakozni? Munka vagy alvás közben?
2020. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%

Egy gyalogkakkukkal a fene sem fog járni...lehet "elektromos-akkus barát" kellene neked a vizsgák végéig s megoldva addig a problémád.

Azt viszont kétlem, hogy vizsgák után bármi is változna időbeosztásodban, mármint lenne e helye valakinek ott.


Pénz & karrier...ezt választottad, ez a "popszakma" olyan.

2020. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
37%
Akkor maradj egyedülálló.
2020. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem értik ezeket mert az áááámcsi filmekben oly menő az ügyvéd és társai szakmák... Nem értik hogy ez itt magyar viszonylatokban máshogy megy. Kivéve ezekből is az elit akiknek jól megy, akiknek eleve hátszele van és mindegy is mit csinálnak mert apa adta a céget vagy a befektetést a céghez.
2020. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, valamilyen szinten meg tudlak érteni. Volt ehhez hasonló munkahelyem, csak ott még a 3 műszak is játszott, bár volt hogy 20+ órát voltam bent egyhuzamban... :D

Egy idő után viszont nem csak a kapcsolataidat készíti ki, hanem téged is...

2020. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Válassz engem, igaz én öreg vagyok :D
2020. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!