Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkam fogja tonkretenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkam fogja tonkretenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tizedik eve vagyok szakacs!harom eve chef(konyhafonok) egy eleg neves szallodaban!

En 28 a parom 29 eves! Masfel eve vagyunk egyutt!

Rengeteg idot forditok a munkamra,szabadidomben gasztro feszt/kiallitas,szakmai konyvekk foglalkozom! Probalom Ot is hivni magammal,de nem koti le. Hetente kb 2-3 szabadnapom van!

Kezdem ugy erezni,hogy a kapcsolatom kezd ramenni az almomra,hogy a michlen csillagos chef legyek!

Box,konditermet abba hagytam,hogy tobbet tudjak Vele lenni

Ot sem akarom elvesziteni,de a szakmam is borzasztoan fontos!

Mit tanacsoltok?



2014. jún. 14. 23:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ra adaskent a volt parom jelentkezett hozzam allas interjura.

Normalis esetben nem vettem volna fel,de mivel megvan szorulva nincs munkalya es beteg a testvere megsajnaltam!( nem azert utasitottam volna el mert a volt parom,hanem azert mert nem igazan figyel oda a munkalyara pedig mindent megtanitottam neki)

Es en probaltam titokbsn tartani,mint a Parom,mint a szemelyzet elott,hogy o valojaban az exem.

Kiderult...

A kedveert a dohanyzast is mellozom amennyire tudom( a kozeleben egyalltalan nem, munkahelyemen kb heti 1-2doboz,de utcai ruhaban sem ne,hogy fustos legyen)

Lehet,hogy egy konyha vezetesere alkalmas vagyok,de egy kapcsolatra nem?!

2014. jún. 15. 00:06
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább az exed fogja. Még ha meg is van szorulva, nem a te dolgod a saját károdra jótékonykodni vele. Ha olyan fontos neki az állás, becsülje meg. Engem kevesebbért rúgtak ki, pedig én sem minden protekció nélkül kaptam azt az állást.
2014. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Holnap behivom az irodamba es elmagyarazom neki,hogy sajnos el kell bocsajtsam!

Szerzek neki munkat valami etteremben!:)

Egyebkent az exem mindig is szeretett vaganykodni a konyhai titulusomra,meg,hogy o lesz majd egyszer a helyettesem...

Ami teljesseggel kizart!

Nagyon szemre valo kis holgyemeny,de en a trehanysagtol a tulzott lazasagtol es az unprecizitastol rosszul vagyok!

Rend a lelke mindennek :-)

2014. jún. 15. 00:26
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha most kirúgod, egyáltalán nem is kellett volna felvenni...Ha már valakit felvettél érzelmi okokból, akkor úgy kell elküldened, hogy ne sérüljön a jó viszony...Magadnak köszönheted, ha az üzletet hagytad befolyásolni az érzelmektől...Én csak fiatalon voltam ennyire amatőr.

Előbb keress neki melót, aztán küldd el. Legalább így nem az utcára kerül.

2014. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van heti 2-3 szabadnapod? Van, akinek 1 van, mi a probléma? Senki nem ül egymás fenekében minden nap 24 órában.
2014. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Termeszetesen intezek neki munkat!

Nem fogom hagyni,hogy a beteg testverevel utcara keruljenek!

Nem lenne vele gond ha:

-Pontosan erkezne dolgozni

-csapat epito programokon megjelenne(amit en szervezek es finannszirozok)

-nem lenne lekezelo a tanuloimmal

-tisztasagot tartana magakorul


Csapatepito program egyebkent valtozatos(focizunk,piknikezunk,fallabdazunk,teniszezunk,vizilabdazunk vagy csak eppen leulunk egy kave melle es megosztjuk egymas kozott az elmenyeinket,szerintem akkor tudunk szervezetten dolgozni ha a tanulotol kezdve a konyhalanyig partnerkent kezeljuk egymast affele barati viszony)

Reggel korbe telefonalok,hogy hova tudna menni dolgozni mert sajnos elegedtlen tipus ...

Ma este ketten voltunk az etterembe mert a tanulom lebetegedett es nosztalgiazott...

Kellemes emlek,de sajnos megcsalt...

Attol tartok szetszednr minket a parommal

2014. jún. 15. 00:53
 7/15 anonim ***** válasza:
A páromnak havonta van ennyi szabadnapja. De olyan is van, hogy kétavonta. És kibírjuk, és tudom, hogy ezt szereti csinálni, ezért elviselem, bár néha iszonyatosan nehéz. Főleg, hogy kisgyerekünk is van.
2014. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Az is lehet hogy rámegy a kapcsolatra ez az egész.Hogy sokat dolgozol és az exeddel.

Első körben exedet intézd el.Második pedig,a jelenlegi pároddal olyan programokat nézni amit őt is érdekelné.

A csapatépítés az nagyon jó Tőled,főleg hogy precíz főnök vagy és gondolsz az embereidre is(reméljük azért a jó munkaerő fizetésén is látszik )

Amúgy heti 2-3 szabadnapod van,Én ezért irigyellek,nekem sokszor egy sincsen...

2014. jún. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat dolgozok, mégis van heti 2-3 szabadnapod???

Amúgy feltűnt, hogy a párodról nem is beszélsz, hogy pontosan mi is teszi tönkre a kapcsolatodat vele?

Ellenben az exedről már vagy 3 kommentben áradozol!

2014. jún. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, használj a mondatok végén pontot.
2014. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!