Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az állásom, a munkám, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állásom, a munkám, illetve a fizetésem beleszólhat abba, hogy komolyabb párkapcsolatot kialakíthassak?

Figyelt kérdés

Az országos mentőszolgálatnál dolgozok, mint sofőr mint segéd, havi 140.000 Ft-ért.

A munkabeosztásom, hol 24 óra, hol nappalos, hol éjszakás vagyok. És 2 napokat otthon vagyok, vagy másfél napot.

Szóval nincs fix munkanap h, H-P-ig, és Sz-V. szabad.


Amióta dolgozok 5 éve, azóta nem sikerül komoly kapcsolatot kialakítanom, mert elutasítanak azért mert nekik ennyi idő együttlét nem elég. Illetve sokan nevetségesnek tartják a fizetésemet is.


De jelenleg nincs lehetőségem mást dolgozni.


És emiatt mostanában csak 1-éjszakára tudok összejönni csajokkal, mert másnap miután elmondom mivan lécelnek.



2013. febr. 24. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
140 nevetséges? Borsodban 72.000 ft amit kézhez kapsz. Gyárakban 80-90.000 3 műszakban. Diplomások megkeresik a 110.000-et.
2013. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
140 ezret nevetségesnek tartják??? mi a manó...ők meg 87 ezerért fognak krupmlit sütni a mekiben
2013. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik a pénzes pasikat szeretik. Őket kerüld el. Egyébként meg a mai fizetések mellett ez még elfogadható. Ha a nő is keres, ketten simán meg lehet élni ennyiből.

A munkabeosztás valóban ciki. Nekem a férjem bolti eladóként dolgozott, és sajnos a mai világban megőrültek a multik, 3 műszak, hétvégén is. Volt, hogy egész héten nem is láttam. Már amikor összeköltöztünk, akkor is csak a helyét az ágyban. És ő sem keresett jól, gondolhatod. Ennek ellenére elfogadtam a helyzetet, mert tudtam, hogyha van egy kis ideje, azonnal rohan hozzám.

De nagyon sokan dolgoznak így a mai világban.

A férjem szerencsére talált most egy olyan boltot, ami bezár 4-kor, és hétvégén sincsenek nyitva.

Egy kapcsolat elején viszont lehet, hogy kifogásnak tűnik.

Én azonban nem adnám fel a helyedben.

2013. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ebből nem derült azért ki hogy bruttó vagy nettó.
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen annak tartják, és nem mellesleg, azok is akikről azt hittem, hogy szerények csendesebbek, volt aki meg olyan előkelő volt, elég jó keresete is volt a csajnak ő meg nem háborgott a pénz miatt de ilyen csak 2 volt, velük 2-3 hétig tartott a kapcsolat mert nekik a munkabeosztásom nem tetszett.
2013. febr. 24. 20:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez a nettó, ezt kapom kézhez.

Havi 300 óráért.

2013. febr. 24. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:

sem a munkád, sem a beosztásod, sem a fizetésed nem indokolja

nagyon libákat foghatsz ki, ha nem tetszik nekik ez a beosztás..lehet, hogy néhány nap kimarad találkozni, de utána meg másfél-2 napot együtt tudtuk tölteni..tényleg nem értem mi a baj ezzel

nagyon sokan nem fix időben dolgoznak

2013. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
úgy tűnik...keresgélj tovább
2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Gyárakban 80-90.000 3 műszakban."


Vagy inkább örülhetsz, ha megvan a 70, legalábbis ha nem szakmunkás vagy.


@OP:

1. Eleve nem úgy kell kezdeni egy kapcsolatot, hogy egyéjszakásként. Próbálj esetleg ismerkedni normálisan.

2. Nem kell rögtön első nap beszámolni a munkarendedről. Nem is szabad.

2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Volt egy 2 és egy 4 éves kapcsolatom 5 évvel ezelőtt, mikor még tanultam.

Köszönöm nem adom fel :)

Egyébként szabadidőmben ismerkedek mindenfelé, a kis bolttól, a bevásárlóközpontokig, a postán, üzletekben, 1-2 csendesebb szórakozóhelyen, de egyenlőre nem jött össze.


Csak a többség véleményére vagyok kíváncsi , hogy ez mennyit számíthat.

2013. febr. 24. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!