Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 körüli férfiak válaszolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, de érdekelne a véleményetek. 2.5 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. Ő 29 én 24. Nagyon jól működő kapcsolatról van szó, minden téren.

Én elégedett vagyok a szexuális életünkkel, kb hetente kétszer vagyunk együtt, mikor hogy. Ha pl. több szabadnapom van, akkor többször is, ha nagyon kemény hetem van, akkor előfordul, h csak beesek az ágyba aludni.

Mégis, régebben talán többet akart.

Kérdeztem tőle, h már nem kíván annyira? Vagy mire vágyik?

Azt mondta erre, h tökéletesen boldog velem, elégedett mindennel, pusztán csak arról van szó, hogy már nem 15 éves. Bővebben kifejtve a nap 24 órájából nem arra gondol 23ba.

Vélemény? Nem arról van szó, hogy engem nem kíván?


2010. aug. 5. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem ez valamilyen szinten természetes "megunás".

Az élet sok területén előfordul hogy az "új" érdekes, a régebbi már nem annyira.


Csináltass másik frizurát, 1-2 új ruha, másik függöny.

Próbálj újdonságokkal szolgálni.

2010. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jobban vágytam rá 15 évesen mint most, ez természetes dolog. 31/F
2010. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De hát te is leírtad, hogy te sem csinálnád naponta 24 órában, hisz neked is a fáradtságodtól függ. Lehet, h ő is fáradt. Az biztos, hogy idővel a vágy intenzitása csökken, de egy kapcsolatot nem csak a szex tart össze.

Szerintem ne parázz, ha minden egyébkétn rendben van.

2010. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Lehet amikor beesel az ágyba, akkor eleve hagyja hogy pihenj még ha akarná is, de minden kapcsolatban csökkenni szokott idővel, ez nem feltétlen azt jelenti hogy nem kíván, mikor még összejöttetek annyira új volt és a kapcsolat előtt gondolom egy ideig nem volt lehetőség sem annyira, de a heti 2 is normális amúgy. Valószínüleg lesz még olyan hogy megduplázzátok jópárszor a heti 2-őt. 28/F
2010. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én párom mellett én is hiába fekszem szexi fehérneműben, csak akkor lesz aktív, ha a tv-ben lát egy másikat...

ez megunás sajnos

még nem találtam ki ellenszert

de nálatok lehet nem ez van, de szerintem egy idegen csajra egyből felmenne az adrenalin.- de ne legyen igazam

2010. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont úgy vagyok vele, hogy 15 évesen gondoltam rá 24 órában, most meg már csak 23-ban.


Neki is okozhatja fáradtság, vagy hogy már valamilyen szinten nem tud újat mutatni a kapcsolatotok. Az ágyban szoktatok új dolgokat kipróbálni, vagy mindig ugyanaz a hasonló sablon megy?


27/F

2010. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy új dolgokat nem nagyon szoktunk kipróbálni. Egyrészről ami jó az jó, igaz a változatos is lehet jó, de megmondom őszintén nem is nagyon van rá igényem. Szerintem ha neki lenne, akkor arról csak tudnék. Nem probléma ilyenekről beszélgetni nálunk.

Arról sincs szó, hogy nem figyelnék magamra vagy ilyesmi. El szoktunk járni étterembe, szórakozni.

Attól nem félek, hogy bezzeg másra...!!

Tudom, hogy csak én vagyok neki.

2010. aug. 5. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
heti kettő teljesn normális. főleg ha az jó is mindkettőtöknek. de ha te többet akarsz kezdeményezz.
2010. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!