Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és az érzelem! Válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és az érzelem! Válaszolnátok néhány kérdésemre srácok? (lányok tapasztalatai is jól jönnek! )

Figyelt kérdés

1.)Fiúk nektek mennyire fontos, hogy a lány kinyilvánítsa az érzelmeit?

2.)Kezdeményezzen ő?

3.) Milyen jelekre van szükségetek, hogy észrevegyétek, hogy a lány talán túlságosan is kedvel titeket?

4.) Nem riasztó, ha a lány őszintén bevallja az érzéseit?

5.) Van olyan, hogy tanácstalanok vagytok, vagy egyszerűen csak nem tudtok mit lépni, pedig megtennétek?


Ne haragudjatok a sok (és lehet, hogy szerintetek buta) kérdésért, de patthelyzet van. A srácnak egy éve bevallottam, hogy nagyon kedvelem, utána kavartunk, de elrontottam.

Gáz lenne ismét megtenni? Úgy érzem, muszáj elmondanom neki, hogy még mindig sokat jelent nekem! Nem tudom, hogy áll a dologhoz, milyen jeleket kéne észrevennem. Kicsit félek is, hogy elrontom megint. Segítenétek? Nagyon megköszönném!

17/L


2010. nov. 21. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Igzán szóra se érdemes... Nah ha ilyen kedves vagy akkor elmondom az igazi véleményem.. :D

1.)igazábol nekem tetszik ha egy lány megmondja mit érez mert így egy picivel közelebb kerülünk egymáshoz és már jó kezdés mert ez az út vezet arra hogy ne hazudjunk egymásnak... :)

2.)Teljesen mindegy hogy ki kezdeményez...az a lényeg hogy van e valami kötelék a 2 fél között.. ;)

3.)Hát... szemezni szoktam lányokkal... Ömm talán ha már jobban összejöttetek akkor kezd el simogatni.. nem fogja azt mondani h menj innen...(persze már ha te is látod h bejössz neki)

4.)Egyáltalán nem mint már elmondtam az elsö kérdésnél... :)

5.)Nincs... mivel rájöttem hogy ha ilyen a szitu akkor én meglépem az elsö lépést.. akármi is sül ki belöle akkor is felhívom vagy akármi... veszteni nem veszthetek... és legalább az elején kiderül hogy ki a úgymond "vezéregyéniség" a kapcsolatban... de ezt jo értelemben mondtam... :D első kommentelő.. és bocsi... :) 15/f

2010. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Igen fontos, hogy ne csak én szeressem hanem ő is őszintén szeressen engem!

2. Nem kell neki kezdeményeznie.

3. Elég az őszinte mosoly, ha keresi a társaságomat, látom hogy kíváncsi rám, figyel engem, a ruháját igazgatja, vagy gyengéden harapdálja az ajkait..

4. Kifejezetten örülök ha a lány őszinte és nem a barátnőjének mondja el a problémáit.

5. Előfordult már.

26/f


Amúgy max 1 próbát tehetsz, DE! ne könyörögj neki ne alázkodj meg ha nem-et mond akkor fogadd méltósággal és távozz.

2010. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)


még azért érdekel mások véleménye is, de mindenképpen megpróbálom még egyszer.

2010. nov. 21. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:

1.Fontos hogy jelezze valahogy az érzéseit ami nem azt jelenti hogy napi 2000x elmondja "Szeretlek!"

2.Nem baj, de szeretem Én meghódítani a testét.

3.Pl.:Bulin beleiszik a sörömbe; folyton beszélgetni akar

4.Attól függ melyik lány.

5.Van. Ilyenkor 1 nagy viccescigi és minden rendbe jön.

2010. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Persze, hogy fontos! Hiába nekik kell lenni a keményebbnek, de ők is szeretik, ha szereti valaki őket!


2. Nem feltétlenül kell, de ha kölcsönös a vonzalom, akkor nem bánom, ha látni is lehet rajta!


3. Ő is keres, érdeklődik.


4. Nem. Sok időt, és idegeskedést megspórol magának, és tiszteletreméltó, hogy bevallja az érzéseit.


5. Van, mégpedig amiatt, hogy a lány nem igazán jól mutatja ki az érdeklődését, vagy nem érdeklődését!


Mondd el mindenféleképpen. Inkább ha nem jön össze legalább megtudod a választ, minthogy azon őröld magad, hogy nem kérdezted meg.

Mivel rontottad el?


22F

2010. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha szeretne és érdekelnéd, NEM TUDOD ELSZÚRNI. a pasinak valószínűleg nem kellesz barátnőként, nyugodj bele. ha kellenél, le se tudnád vakarni magadról. bocs, hogy ilyen nyers vagyok, de férfi vagyok, tudom, hogy viselkedünk. ha egy csaj nyílt bevallására nem lép egy pasi ott már durva baj van, ott nagyon hidegen hagyod a pasit, és más kell neki. ezvan
2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pedig van esély. Lehet hogy akkor még éretlenebb voltál, vagy nem tudom. Nálunk az volt a helyet, hogy szakítottunk, egy év múlva elmondtam neki hogy még mindig szeretem, de levakart. aztán szintén rá egy évre találkoztunk, látta rajtam az érettséget, és újra összejöttünk :) Nincs fiú akit jobban szerettem volna/szeretnék nála :)
2010. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.) Nagyon fontos

2.) Inkább adjon FÉLREÉRTHETELEN jeleket (pl hosszan, mélyen a szemembe néz és mosolyog, arra már megindulnék :)), hogy bejövök neki, oda megyek én kezdeményezni ezután.

3.) Elég lehet a 2. pontban említett is, de ha keresi a tekintetemet, keresi a társaságomat, attól még egyértelműbb hogy tetszem neki.

4.) 14 évesen az volt amikor megtudtam hogy egyik évfolyamtársam szerelmes belém, pedig nem volt csúnya lány és kedveltem is őt. Ma már érettebb vagyok és másképp kezelném, de nem hiszem hogy megriasztana...

5.) Legtöbbször ez a helyzet.


27F

2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 24. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
szamomra elg fontos hogy ereztese velem a lany hogy szeret es eleg roszul esik ha csak en teszm eszt . es szerintem probalkoz nala en is esztetem miutan 2 hete szakitot velem a baratnom es kabe egy hetig szinte minden nap irtam neki es hivtam tobszoris igaz hogy nem valaszolt egszersem es elege fajt de legalab megprobaltam es nem mondhatom utana magamnak hogy lehet hogy talan oszejotunk volna mert en meg probaltam . remelem neked tobb szerencsed lesz . 22 fiu
2013. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!