Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Válaszolnátok erre a kérdésemre? Mert ez nekem sok!

Figyelt kérdés
Van egy adott férfi az életemben.Udvarolgat,tetszem neki.Először ugy kezdődött h nem akar kapcsolatot,eltelt kis idő most azt mondogatta h mi lenne a komolyabra forditanánk a helyzetet,de utána már a beszélgetés során nem is vagy nem akar nekem fájdalmat okozni!Most mivan??És a lányok a bonyolultak?(Nem dugni akar ez biztos mert volt már rá lehetőség de nem).Férfiak válaszolnátok h most miért teszi ezt velem?Ő 25 éves és meg 21L.Köszi a komoly válaszokat igy előre is.
2010. dec. 6. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert egy töketlen.

Vagy nem igazán tetszel neki, de azért megd@gna. De, ha megtörténik, akkor attól fél, hogy járnia kell veled.

2010. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy ha ravasz, az összezavarásoddal elérte, hogy belébolondulj.

A fiú ha eszes, akkor direkt így játszotta ki a lapokat.

2010. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Funktasztikus ***** válasza:
a nök akkor is bonyolultabbak ...ö sztem meg rafinált:D
2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de mire jó ez neki h belé bolonduljak?Meg ez a ravaszság?Ha utánna meg nem akar semmit a végén?
2010. dec. 6. 18:43
 5/13 Funktasztikus ***** válasza:
mert ahogy mondták ügyesen játsza ki a lapokat:D
2010. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
impotens
2010. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hát ez elég nehéz dolog:De nem félék ez a srác egy cseppet? Mert elégé úgy hangzik vagy nagyon nem ért a csajokhoz! De ha Mohamed nem megy a hegyhez akkor a hegyet kel elvinni hozzá!De eszel is vigyáz vannak olyan srácok akik nem szeretik a nyomulós csajokat és nálunk nem jó ha könnyen megkapunk valamit mert azt nem értékeljük amit hamar megszerzünk. De nem vagy te már kislány tudod hogy mennek ezek a dolgok:D Szó próbáld meg rávezetni ha ennyire akarod ezt a srácot, ha meg nem akkor meny tovább van annyit tökös pasi még a világba és te is tudod midig a nő dönt (SAJNOS) Ha meg máshogy nem megy vágd nyakon és kérdezd meg hogy mikor akarsz már megcsókolni (ez csak vicc de érted ami fontos azért harcolni kel )
2010. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Alapjába véve csak annyi h nincs önbizalma!De ez is nagy lépés volt!de én nem akarok ennél jobban nyomulni!MAjd alakulnak a dolgok!HA nem hát nem!
2010. dec. 6. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sztem ez azt jelenti, hogy vágyik a párkapcsolatra, és azért ingadozik, mert nem veled.
2010. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valami miatt biztos tétovázik. Ha már beszélsz vele, akkor talán meg kellene próbálni ezt is megbeszélni.

Esetleg, ha jobban ismerné a te szándékaidat, könnyebben tudna dönteni.

2010. dec. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!