Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egyáltalán nem értünk egyet a gyereknevelésben a férjemmel?

Figyelt kérdés

Szerinte így iskola előtt pár nappal keljen fel hajnalban. Férjem szerint szinte csak a külső számít. Szedett fel jó pár kilót a gyerek a karantén alatt, így gusztustalanul néz ki. Én üljek le vele tanulni most, ő nem, mert neki erre nincs ideje. Fenyeget, hogy ha nem az van, amit kitalált, akkor viseljem a következményeit, és ő nem fog küzdeni a gyerekkel iskola időben. Mondtam neki, eddig sem tette, ez nem újdonság.

Szerinte ha szabin vagyok itthon, akkor is dolgozzak, mert milyen már, hogy leülök pihenni, vagy hogy az utolsó 2 meleg napra ebéd utáni strandot tervezünk. Persze az itthoni pihenés arról szól b nekem, hogy mosok, főzök, takarítok, savanyúságot teszek el. Készülünk a sulira, hogy minden meglegyen.


2020. aug. 28. 09:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Elég ótvar férjed van. Nem igaz, hogy most kattant be. Iskolás korú a gyerek.
2020. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarlak megserteni, de en kihajintam ezt a ferfinek csufolt valamit.

Mi az hogy gisztustalan a gyerek?! Mi az hogy o nem fog kuszkodni vele iskola idoben?! Mia az hogy fenyeget?! Miert hagyod , hogy a gyereked ilyen ember mellett nojjon fel?! Milyen anya vagy?

2020. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Jah, es az amit a ferjed csinal, nem gyerekneveles.
2020. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Aranyom. Mielőtt gyereket vállaltál tőle gondolom már tudtad milyen ótvar egy kan. Minek tetted neki szét a lábad és hagytad szaporodni?

Egy anya.

2020. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Hellmano ***** válasza:
53%
Az milyen már, mikor a saját szülő is megmondja a gyerekének, hogy gusztustalan? :D Nem, hogy támogatná a lefogyásban, ha elhízott...ha ő legusztustalanozza a gyereket, mit vár a suliban az osztálytársaitól? Azok előbb elkezdik, majd szekálni a súlya miatt. Amúgy abban igaza van, hogy kezdjen el felkelni a gyerek korábban, mert fél éve nincsenek rendszerben a gyerekek. Én azt látom/láttam a környékemen, hogy a gyerekek kb. 10 óra fele keltek még mai napig is ez nem vetít jót előre a fél év kieséssel. Jövő keddtől csak ásítozó öntudatlan gyerekek lesznek a padokban a rendszer hiány miatt. És a legtöbb hülye gyerek már alig várja, hogy bezárják újra a sulikat...ennek a nemzedéknek ez 10 év múlva nagyon nagy negatív hatás lesz, mert rengeteg buta gyerek lesz, hisz a mai gyerekek alapból is buták a 90%-uk és ez most még rátesz egy lapáttal...
2020. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Szerinte az. Reggel 6kor keljen fel, mert akkor suli időben nem fog. Menjen futni reggel. Gyakoroljon, de úgy, hogy ő nem ér rá, én üljek le vele. Neki nincs ideje.

De mikor ő volt szabin, akkor tök természetes, hogy 1 napra eltűnt pecázni, 1 napot pedig végig aludt utána.

2020. aug. 28. 09:50
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
Akkor megint megkérdezem? Minek löktél világra egy ilyen nyomoréknak gyereket?
2020. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
A fiunk rendszerben élt az u itthoni suli alatt. Ugyanúgy ébresztő volt. Most is felkelt legkésőbb 7kor.
2020. aug. 28. 09:51
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondd meg nekem , hogy miert nem valsz el?
2020. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Mert ő is akarta. Csak időközben kiderült, hogy a gyerek ADHDs és így már nem olyan jó. Sokkal több energia, sokkal több foglalkozás. És 3 éve, mióta kiderült a diagnózis, nem bírja felfogni, hogy ő nem átlag gyerek és sosem fog úgy működni, mint egy átlag.
2020. aug. 28. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!