Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezt talaltam?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki most nősült.

A nojet meg talaltam egy szexoldalon.Mesztelen kepek is vannak de azokat mivel nem vagyok tag nem is lathatom.

Azt irja,h minnel tobb pasi irjon neki....Rohadt ribi.Mit tegyek? csalja az ismerősöm.


2020. aug. 28. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Regen ismerkedtem volna vele de kepkuldes utan lerazott.Azota utalom...meg ingyen se.Persze miutan lerazott mar volt uj pasija.Egy dagadt aranynyakláncos pasi.pfff szanalmas ribi
2020. aug. 28. 19:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy keri a kartyamat...nem lenne draga ha vennek 3 napot.De en nem merem a kartyam szamat megadni.
2020. aug. 28. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tökre kamu kérdés
2020. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az sajnos
2020. aug. 29. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!