Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam két kisgalambot üit...

Találtam két kisgalambot üit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Találtam kettő házigalamb fiókát belwraktam őket egy ketrecbe de ez csak átmeneti mert akarok építeni egy röpdét.A fiókák kb. 1 hónaposak lehetnek a kérdés pedig az hogy etetni és itatni elég ha magpkat rakok az etetőbe és vizet az itatóba vagy még ilyen pépes táplálékkal is etetni kell ?

2017. júl. 26. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1hónaposan már kifejlettek, repülnek. Láthatnánk esetleg képet róluk?

Ha kicsik, akkor begytejet kell imitálni(kukoricaliszt+grizlisztből lágy pépet főzve összekeverve natúr tehéntúróval és reszelt főttojással, persze vízzel hígítva puhára), ha nagyobb, lehet főtt búzát,főtt kukoricát adni.

Itt egy táblázat, melyikre hasonlít?

[link]

2017. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik 23 napos a képek alapján a másik pedig 28.
2017. júl. 27. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor a kissebbiknek még lehet próbálni a keveréket, a nagyobbik kaphat főtt búzát, főtt kukoricát, majd szépen lassan egyre kevesebbet főzni, végül csak bevizezni és keményen adni. a boltokban kapható téli madáreleséget is szeretik, esetleg kanári magot. ami nem sós, zsíros, füstölt, azzal meg lehet kínálni őket(gyümölcs, zöldség, sovány sajt, kevés hajalt natúr napraforgómag). ha a kicsi is eszi a főttbúzát nem szükséges a 'begytej'
2017. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nagyobbiknak híg a széklete és csak gubbaszt egy helyben semmit nem csinál. Mit tudnék vele tenni, nagyon aggódom érte ?
2017. júl. 27. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A széklet zöldes? Ha igen szalmonella gyanús, az aleggyakoribb, de lehet több más bakteriális(ritkábban vírusos) fertőzés, ezért ajánlom inkább elvinni szakemberhez. Nem vagyok napirenden a magyarországi gyógyszerekkel.

Itt egy válaszom, a leírt helyekkel Pesten

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__8760883-tal..

esetleg fel lehet hívni Dr.Berta Krisztiánt ő lehet telefonon is többet tud segíteni ha nem Pesten van

A lényeg hogy minél hamarabb kezelést kell kapjon mert fiatalon nagyon hamar elviheti őketa betegség

A másikat is kezelni kell ha tünetmentes is mert elkaphatja

2017. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!