Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelentsen ez?!

Figyelt kérdés
A volt barátommal az utolsó egy évünk a járásból egy pokol volt,mert én hisztis voltam,mert ő okot adott rá és más csajai voltak,többnyire neten.Májusban ez kiderült és szakítottunk.A szakításunkkor magyarázta,hogy nem szeret már vagy fél éve,csak azt hitte.De folyton hívogatott, mikor közben más lányokkal ismerkedett.Aztán pár héten belül elhatároztuk, hogy mégis kibékülünk..Mondta,hogy tudja, hogy én vagyok a nagy Ő,többek közt a "belémszeretése" körülményeiből(ez hosszú történet:$).Én annak a számlájára írtam, hogy így viselkedett, hogy rettenetes családi körülményei voltak nekem pedig nehéz természetem van és nem voltam mindig túl jó fej vele....Nos békülgettünk aztán 2 napja közölte, hogy az egyik volt szeretőjébe szerelmes.Megint jött a szöveg,hogy engem már egy félve nem szeret bla bla bla...Ezzel a lánnyal a "békülési időnkben" is tartotta a kapcsot és tagadott engem a csaj előtt(aki, amúgy tesz az exemre,mert messze lakik és barátja van)Én erre kérdeztem mi a francot akart tőlem és mondta, h azt hitte szeret,mert szerette hallani a hangom és ha ott voltam a látványom és jelenlétem mindig feldobta a napját és mikor vége volt a randinknak akkor is keresett,h mikor megyek megint.Olyanokat mondott, hogy egyszer mi tuti összeházasodunk stb.Az egyik barátnőm szerint engem akar,mert akármilyen csajügyei vannak engem mindig berángat a képbe, hívogat, könyörög h legalább barátok legyünk.Most is az akar lenni.Egyébként ma rázta le őt az említett szerető és a volt barátom tök könnyen elengedte.Na de a lényeg, hogy tudom, hogy azt fogjátok írni, hogy idióta meg barom és gyerekes,de szerintetek is hülyeség, hogy így napról napra változtatja az érzéseit?Szerintem vagy senkit se szeret vagy csak engem,mert tényleg bármi történik vele engem mindig belerángat az életébe,csak most lelkileg nagyon nincs rendben(biztos h pszichológus kellene neki)....Mi a baja??
2010. aug. 5. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem mondom hogy gyerekes vagy barom,csak azt hogy azert megy mindig hozzad mert tudja hogy te szivesen fogadod,csak kihasznal. De ha nemed ez bejon hogy minden csajjal egyutt van persze veled is kozbe...Te dontessz mi legyen. De szerintem csak kihasznal,elvezi hogy az ujjakore csavart
2010. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megszokás,és ragaszkodás...én erre következtetek
2010. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem a pasid még nem élte ki magát, de te komoly kapcsolatra vágysz, ő meg, még nem nőtt fel a feladathoz, vagy esze ágában sincs. Tehát vagy vársz rá és eltűröd a kisebb nagyobb félrelépéseit ,vagy dobod és keresel mást.
2010. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg már csak a megszokás beszél belőle.. vagy pedig "nincs ló, j a szamár is" alapon gondolkodik :/
2010. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!