Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lánnyal kimenni bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fakamabendo kérdése:

Más lánnyal kimenni bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek szóvá tettem, hogy kimennék egy csaj haverommal piálni, meg bulizni. Csak mi lennénk ketten, a barátnőm nem jönne. Ő azt mondta, hogy szerinte ez nem normális dolog, hogy nekem párom van és mégis egy csajjal megyek ki. Ti mit gondoltok erről? Ti elengednétek a párotokat mással, hogy csak ketten mennének ki, egy ellenkező nemű személlyel?

2020. aug. 31. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova mész ki? Miért nem hármasban, vagy társasággal buliztok?
2020. aug. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék tőle boldog, de jó képet vágnék a dologhoz. Elég álszent lenne, ha másképp tennék, fordított esetben ő sem csinált soha gondot ilyenből.


De azt is teljesen megértem, akit zavar, vagy féltékeny.

2020. aug. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy normális párkapcsolatban meg se fordul ilyen az ember fejében. Egyszerűen nincs rá igénye.

Alapból nálunk az a normális, hogy ha a másik is raér, akkor megy ő is. Persze, el szoktunk menni külön szórakozni, de jellemzően akkor, ha a másik fél nem ér rá. De ha haverokkal megyünk, akkor társasaggal, nem egy darab ellenkező nemű személlyel kettesben. Nem is értem, miért akarnék akár én, akár a párom kettesben bulizni valakivel, aki ellenkező nemű.

2020. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én nőként sem mennék el egy olyan férfival kettesben, akinek van párja, még ha szingli lennék, akkor sem. Így meg max akkor, ha mindkettőnk párja jönne.

Olyan, hogy elengedni valahova, számomra nem létezik, mert nem az anyja vagyok, oda megy, ahova akar. De ha megkérdezi a véleményem, s tudja, hogy engem zavarna, akkor nem menne el. Ez kb így működik. Bár nálunk ilyenre még igény sem merült fel.

2020. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha beülünek valahova dumálni az nem zavar, kifejezetten buli viszont igen.

Nekem is van normális kapcsolatom, de férfi barátom is, buszozik ő pl és buszra mentem tegnap ki 2 órát.

N28

2020. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de foglalt férfivel nem mennék el ha párja van okkor menjünk 3-man mert ha haverom akkor is tiszteletben tartom, hogy már van valakije.
2020. szept. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!