Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Most már tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyok együtt

Nagyon mély alvó

és mostanaba még nehezebben kell

szinte hogy többször rá kell ordibálnom hogy ébredjen fel

mert menni kell dolgozni.

Kezdek bele fáradni mert minden napos és már vitával kezdjük a reggelt.


2020. szept. 1. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én nem kelteném fel ezek után, hanem hagynám, hogy a saját bőrén tapasztalja meg a következményeket. Feküdjön le korábban, állítson 10 ébresztőt, ha azokra se kel fel és elkésik, az már az ő felelőssége. Ha pedig fizikailag képtelen felkelni, menjen orvoshoz.
2020. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Nincs ébresztőóra? :D Vagy telefon... a franc ébresztgetné, főleg ha még veszekedik is emiatt.
2020. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem meg kisfiamat is -ödével az ébresztő
2020. szept. 1. 13:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ébresztőóra kell, olyan helyre lerakva, hogy felkelés nélkül ne lehessen leállítani
2020. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
idegel *
2020. szept. 1. 13:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ès az nem idegel titeket, hogy ordibalnod kell?


Állítson èbresztőt, tegye messzebb, hogy fel kelljen állnia a lekapcsoláshoz.

2020. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De valamikor felsem kell egyeltalán az ébresztőre sem..
2020. szept. 1. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7 És? Akkor nem kel fel, elkésik és lecseszik a munkahelyén. Felnőtt ember, basszus, nem az anyja vagy.
2020. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hellmano ***** válasza:
100%
8-as. Ha elkésik, akkor szerinted nem az asszonyon fog csattanni? Aki egy ébresztésből ordibálást csinál az ha elkésne, amiatt, mert az asszony nem ébreszti fel meg is verhetné akár...
2020. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már miért csattanna az asszonyon ha elkésik? A veszekedés most abból van, hogy a kérdező már belefáradt az ébresztgetésbe, elege van, ideges és ezt - érthető okokból - kivetíti a pasira.


Én megmondanám neki, hogy bocs, de én ezt befejeztem, kelj fel ahogy tudsz. Nem csinálnék ebből haragot, egyszerűen elengedném. Ha neki nem fontos beérni, neked miért az?


Ősztintén engem idegesítene, ha a feleségem piszkálna, hogy mikor érek be. Felnőtt ember vagyok, ha elkések, majd kezelem magamnak.

2020. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!