Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körülmények között vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés

Mitől éreztétek hogy készek vagytok rá és nem fogjátok megbánni?


Nálunk heti téma de én 6év után se érzem magam késznek rá..


2020. szept. 1. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindig feltételeket szabtok sosem lesz gyermeketek. Én a párommal a saját házat és mindkettőnknek stabil állást gondoltam feltételként. Meglett azóta 2 gyermekünk született. A kapcsolatunk előtte is és utána is stabil volt. Ennyi.
2020. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Egyik barátnőm egyszer megkérdezte, hogy miért is nem vágtunk még bele, és akkor csak elnevettem a dolgot, de utána rájöttem, hogy magamnak sem tudom megindokolni, mire várunk még, szóval hazamentem, mondtam a férjemnek, hogy szerintem itt az idő, és nekikezdtünk a dolognak. Nyilván ezt úgy, hogy már egyébként is időszerű volt, és tudtuk, hogy mindketten akarunk, ezt nem is titkoltam senki elől sem, ezért is mert a barátnőm így rákérdezni :D

Amúgy tényleg nem volt már ellenvetés, a saját lakás megvolt, a kapcsolatunk stabil volt akkor is, házasság megvolt, megtakarítás ott virított a számlán, mindkettőnknek stabil munkahelye normális/jó fizetéssel szintén adott volt, szóval tényleg csak annyi volt már hátra, hogy érzelmileg és lelkileg felkészültek legyünk- és miután már éreztem magamban a vágyat egy ideje és nem is kerestem a kifogásokat és nem is volt semmi kézenfekvő ellenvetés, így tudtam, hogy én is készen állok rá :D


Ha te nem érzed, akkor még nem szabad belevágni, akármilyen régóta vagytok együtt és akármilyenek is a körülményeitek.

2020. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha 6 év után nem érzed magad késznek rá, akkor nem akarsz gyereket, vagy tőle nem. Rengetegen megrekednek egy kapcsolatban, de ilyen sorsfordító kérdéseknél érdemes ezen elgondolkozni. Én egy 7 éves kapcsolatból léptem ki, aztán a párommal 2 év után vállaltuk az elsőt.
2020. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha
2020. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!