Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen körülmények között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körülmények között vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Mitől éreztétek hogy készen álltok rá mennyi idő után?
2020. júl. 27. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Józsi belémdurrantott egy keményebb éjszaka után a diszkóban pár hére rá jött a hír hogy eggyel többen leszünk.

Röviden ennyi volt a történet.

2020. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szerettem volna, de az esélytelenek nyugalmával és beletörődésével voltam, amikor jött.Abszolút nem számítottam rá, ennél váratlanabbul még nem ért semmi. Hónapokba telt mire felfogtam, hogy pont nekem gyermekem lesz. Hát így.
2020. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi eleve úgy kezdtünk neki az ismerkedésnek, hogy majd szeretne mindkettőnk gyereket, az egyik első dolog volt, amit letisztáztunk. Aztán miután megvolt az esküvő, a stabil anyagi háttér (saját lakás, fix, relatíve jól fizető munkahely mindkettőnknek, némi félretett pénztartalék), akkor vágtunk bele. Igazából a férjem már hamarabb készen állt volna rá, csak rám vártunk, aztán amikor egy barátnőm megkérdezte egyszer, hogy "úgy mégis, mire várunk még?", akkor ugyan ott és akkor neki nem mondtam semmit, de magamba nézve nem igazán tudtam már több érvet felhozni, hogy mit szeretnék még a gyerek előtt megvalósítani, szóval amikor már magamnak sem tudtam mit mondani, hogy mégis miért nem kezdünk el próbálkozni, akkor jöttem rá, hogy tulajdonképpen készen állok. És aznap kezdtünk el próbálkozni is :D Akkor voltunk együtt 5 éve, én 26 éves voltam.
2020. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még most sem érzem, hogy készen állok, pedig már a harmadik jön... 😀


Viccen kívül: az elsőnél 26 voltam, sem az anyagiak, sem a kapcsolatunk nem volt tökéletes. Viszont a párom jó apa volt (volt már gyereke), a többivel meg úgy voltam, hogy alakítható akkor is, ha már itt a baba. Nem bánom, hogy így gondoltam, akik "túlbiztosítottak", azok közül vannak, akik ma lombikra járnak, és a szép életükbe pont a korona nem akar megérkezni...

2020. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd ha 1x lesz egy számomra tökéletes kapcsolatom, minimum 5 év probléma mentes együttélés után jöhet a baba
2020. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 éve voltunk együtt mikor összeházasotunk, azóta próbálkoztunk. Az anyagi helyzetünk jó, párkapcsolatunk stabil, mindketten felelősségteljes felnőttek vagyunk. A férjem már amúgy is régóta szeretett volna gyermeket, én még vártam egy fontos mérföldkőre a karrieremben, de úgy voltam vele, hogy az én betegségeim miatt úgysem fog könnyen összejönni a baba ezért belevágtunk. Tévedtem, meglepően hamar sikerült, ami ugyan kissé felborította a korábbi terveim, de azok már annyira lényegtelennek tűnnek. :)
2020. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!