Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted elfogadod a hibáival együtt, de?!

Figyelt kérdés

Rövidre fogom.

Állandóan ezzel a klisével találom szemben magam, hogy ha szereted a párod a hibáit is szereted, de ez egy ellentmondás, mert ha például az a hibája, hogy nem mos fogat vagy nem foglalkozik a közös dolgaitokkal, vagy elfelejt felköszönteni a szülinapodon akkor szólunk, hogy ez bántó nekünk, nőként főleg, ez mind okés, random példákat írtam, beirhatsz helyette bármit ami zavar a párodban, de akkor miért hajkurássza mindenki ezt a mondatot, hogy a hibákat is el kell fogadni?


Ez számomra egy misztérium.


Valaki légyszi segítsen! :D

25N


2020. szept. 1. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne fogadd el, keresd meg a tökéletes férfit.
2020. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elfogadod a hibáit és az, hogy szereted a hibáit két teljesen külön dolog és az utóbbi szerintem nettó képmutatás. Ettől függetlenül jó esetben az ember, ha szeret valakit, akkor nem fog pár apró idegesítő szokás vagy dolog miatt szakítani, hanem vagy megpróbálja megoldani, vagy megtanulja ezeket elengedni. Mindenkinek vannak idegesítő dolgai, nekem is, neked is, ezalól nincs kivétel, de amíg ezek a dolgok eltörpülnek a szeretet és a jó dolgok mellett, akkor az ember

Persze ha nagy súlyú dolgokban vannak különbségek vagy alapvető jellembeli, megváltozthatatlan problémák vannak, vagy a másik csak simán szarik rá, akkor a jó megoldás az, ha szépen elválnak útjaitok, de apró zavaró piti baromságok miatt csak ritka éretlen, buta ember szakít.

Szerintem ezt senki nem érti úgy, hogy ha szereted, akkor soha semmi nem zavar, mert ez egy lehetetlen küldetés lenne.

2020. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, egy fél mondat eltűnt, szóval - Mindenkinek vannak idegesítő dolgai, nekem is, neked is, ezalól nincs kivétel, de amíg ezek a dolgok eltörpülnek a szeretet és a jó dolgok mellett, akkor az ember megtanul ezekkel együtt élni és egy idő után ezek is eltörpülnek.
2020. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A páromnak fogalma sincs, hogy mikor van a születésnapom, névnapom. Nem 1, hanem 14 éve vagyunk együtt. Az elején rosszul esett, mára egyáltalán nem érdekel. Nem azt mondom, hogy hú de jó, de ha szeretném, ha felköszöntene, akkor figyelmeztetnem kell az alkalomra; már megszoktam.
2020. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a klisés mondatok a legritkább esetben fednek le minden lehetőséget, de ez kifejezetten inkább egy arra vonatkozó tanács, hogy ne akard megváltoztatni azt, akivel vagy. Nem kell feltétlenül elfogadni, de akkor inkább át kell engedni valakinek, aki mellett önmaga lehet, mint elvárni, hogy szerepet játsszon neked.

Például lehet, hogy téged zavar, hogy nem foglalkozik veled eleget, egy másik nő meg örülne neki, ha végre lenne egy ilyen pasija, aki nem telepedik úgy rá, mint az exei.

De nyilván ez is csak néhány dologra vonatkozik, pl. annak valszeg senki nem fog örülni ha valaki nem mos fogat, azért meg valószínűleg senki nem dobja a pasiját, mert egyszer véletlenül elfelejti a szülinapját.

2020. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a "Tutira kamuzunk" c. filmet, abban lehetőleg választ kapsz sok dologra.
2020. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. elolvastam a film előzetesét, és nem értem hogy kapcsolódik ide :D
2020. szept. 1. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem erre szokták ezt mondani, nyilván minden embernek vannak hibái és ezt kell elfogadni. De az pl, hogy keveset foglalkozik a kapcsolatotokkal vagy nem foglalkozik a közös dolgaitokkal az nem ebbe a hiba körbe tartozik. Érted mit akarok mondani
2020. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled. Én azt se értem aki azt mondja h ha szeretsz vkit elfogadod őt kövéren mindenhogy. Miért kéne elfogadnom hogy a párom kezd egészségtelenné válni és nem így ismertem meg?
2020. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Nem kell sokat adni ezekre a klisékre. Az emberek egy részének egy részének egyszerűen nincs lelki ereje szembenézni az igazsággal, ehelyett szinte isszák a sok mézesmázas mellébeszélést.
2020. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!