Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a párod eltitkolta előled a végzettségeinek egy részét, mert neked kevesebb van és nem akart ebből gondot?

Figyelt kérdés

Egy nyelvvizsgát mondott, de három van neki, bsc-t helyett két msc és plusz egy szakma.


Szakítanál emiatt, vagy komolyan megharagudnál?



2020. szept. 2. 08:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Már a kapcsolatban is jelen van a túlképzettség mint "probléma"?
2020. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, sosem éreztem részéről lenézést. Sőt, nagyon támogató velem. De azért földhöz vágott, mikor megtudtam ezeket. Rosszul esik, hogy azt feltételezte rólam, hogy ilyesmin problémáznék.
2020. szept. 2. 08:53
 3/31 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen normális, én is letagadtam egy végzettséget a barátnőm elől, sőt egy másik egyetemet meg elkezdtem, de másfél év után abbahagytam (vegyész szak9 arról konkrétan nem tud pedig másfél éve együtt vagyunk.
2020. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Az még oké, ha nem teregeti ki az egész életét, ha mondjuk csak pár hónapja vagyunk együtt, de ha több év kapcsolat után, engem már jól ismerve sem jutna eszébe közölni ilyesmi dolgokat és csak később derülne ki valahogy, akkor szakítanék.
2020. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%
4-es! miért? Komolyan azon múlik a kapcsoaltod valakivel, hogy mit mond el magáról?
2020. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Három éve vagyunk együtt. Azért mondta el most, mert doktorin gondolkozik. Nem tudom, mi legyen. Minden más jó, de ez az egy nagyon bánt.
2020. szept. 2. 09:05
 7/31 anonim ***** válasza:
32%

De miért bánt?

mi változik ez által?

Ne gyere a süket dumával a bizalomról, mert ne, az egy vicc. én mindig úgy kezdem a kapcsolatok elején, hogy mindenkinek legyenek titkai, ha akar, ameddig az a kapcsolatra nincs hatással. Most ettől más ember lett, hogy "megcsalt" pár nyelvvizsgával?

2020. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
Úgy szakítanék, mint a huzat.
2020. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem szakíts vele. 🤣
2020. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
Igen utso más lett! Nem értem minek kell kamuzni. 🙄
2020. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!