Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem értékelik "hazugságként",...

Nem értékelik "hazugságként", ha kiveszem a CV-ből a helyet foglaló, nem releváns, átláthatóságot rontó végzettségeimet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
tudja fene mi kell ezeknek felesleges ezen rágódni.
2019. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Emeld ki a relevánsat, alatta egy sorban írd le mik vannak mèg, csak felsoroláskènt.

Persze ha nagyon függetlenek egymástól inkább hagyd ki őket, ne higgyèk hogy gőzöd sincs mit akarsz az èlettől.


Pl amíg szakmai tapasztalatom nem volt, rèszleteztem a diákmunkákat miből mit fejlődtem. Aztán lett tapasztalat, csak a vègère írtam párat, hogy előtte diákmunkák, ez az amaz, lássák hogy szorgalmas voltam.

Persze most 10 èv tapasztalattal kutyát nem èrdekli hogy pultoztam e fesztiválon 15 ève, tehát már teljesen kihagynám.

2019. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az más, ha valaki alacsonyabb végzettségűnek hazudja magát, azt nem szeretik. Ha mellékesen elvégeztél valamit ami nem releváns oda, azt szerintem is felesleges beírni. Esetleg fogalhatsz úgy ha teljesen korrekt akarsz lenni, hogy "releváns végzettségek:".
2019. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*fogalmazhatsz úgy
2019. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A diplomát benne hagynám, hátha előnyt jelent (meg amúgy is), OKJ-t nem szívesen. Túl hosszú is.
2019. júl. 7. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd benne. Emeld ki a megpályázott pozíció szempontjából fontos végzettséget és szakmai tapasztalatot
2019. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miért jó amúgy, ha benne van?

Tényleg letagadásnak minősül?

2019. júl. 7. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami nem releváns, azt hagyd ki! Pár napja egy személyzeti tanácsadóval beszélgettem állással kapcsolatban, ő is azt mondta, hgoy az érettségit, nem releváns diplomát hagyjam ki. Maradt a másik diplomám és a hozzá tartozó okj. Legyen rövid, munkatapasztalat fontos. Esetleg a kimaradt munkahelyekből - ami nem releváns, törlés -, de a munkatapasztalatot kimentheted belőle. Ami pedig az álláshoz tartozik, azt emeld ki dagival.
2019. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!