Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fájt az érzés hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájt az érzés hogy a párod nem az igazi és füstbe mentek az addigi tervek ?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik hosszú kapcsolatban voltak. Mi vezetett a felismeréshez hogy akivel tervezgettétek a közös életet, mégsem az ideális társ és hogy a tervek mégsem valósulnak meg az illetővel.
2020. szept. 2. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Az igazit nem szokták hagyni menni, hanem küzdenek érte.
2020. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor először megsejtettem, akkor nagyon fájt, mert azt hittem majdnem egy évig, hogy életemben először viszonzottan szerelmes vagyok. Aztán ez megkérdőjeleződött bennem. Nem tudtam kilépni, de sok év múlva nagyot csalódtam benne (nem megcsalásról van szó) és akkor már nem fájt, csak üres lett minden. Akkor már nem lehetett kilépni, mert kicsi gyerekünk volt. Beletörődtem, hogy ennyi az élet.
2020. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fáj, én vakon szerettem. 7 évig elhitte velem, hogy ő más mint a többi.

Aztán egyik napról a másikra megkaptam, hogy ez részéről már csak megszokás.

Milyen érzés? Meg tudnék bolondulni.

Meddig fog tartani? Nem tudom, már 3 hónapja tart és nem enyhül.

2020. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3as végül szakítás lett vagy még örlődsz?
2020. szept. 2. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod egyes, van az a pont, amikor már belefáradsz a küzdésbe.
2020. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Szakítottunk 3 hónapja, de ő mondta ki.. Ez a legszebb az egészben. :( még jó ideig beszéltünk, de össze - vissza magyarázott, találkozni már nem volt hajlandó.

Nem olyan rég pedig úgy döntött, inkább ne is beszéljünk többet.. :)

Szóval már vége, csak még nem teljesen fogtam fel. Szerintem örök nyomot hagyott bennem.

2020. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy borzasztóan fájt az elején, miután elmondta hogy hónapokig csalt valakivel, nem akartam elhinni hogy ez velem történik, még meg is bocsátottam neki. Nem igazi megbocsátás volt, inkább elkeseredett "elnézem neked ezt is, csak ne hagyj el". De aztán kicsit tüzetesebben megvizsgáltam a kapcsolatunk, az addigi problémáinkat, amiknek a megoldásán csak én küzdöttem, és végül arra jutottam, hogy az évek során más irányba változtunk, ő már nem az az ember volt akit szerettem és én sem az az ember voltam, aki őt szerette. Szóval hiába terveztük el a közös jövőnket, nem tudtuk volna együtt megvalósítani. Ekkor már nem fájt igazából, inkább csak üresnek éreztem magam és elárulva.
2020. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(5-ös és 7-es voltam)
2020. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7-es, milyen problémák voltak, aminek a javitasan csak te dolgoztál? Ha nem indiszkrét a kérdés. Hasonló a helyzet nálunk is, úgy érzem, csak én akartam már javítani..
2020. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok apróság volt igazából, amik mintha csak engem zavartak volna. Konkrét példa pl, hogy nem tudott normálisan bánni a pénzzel, haszontalan dolgokra szórta el, a fontosakat meg nekem kellett kifizetni neki mert nem maradt rá.
2020. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!