Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális érzés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális érzés ez szerelem mellett?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy,hogy nagyon szerelmes vagyok,tényleg érzem amikor itt van és amikor nincs itt első 1-2 napban nagyon intenzív az a mellkasi fájdalom,eufória ,még el is sírom magam néha ,hogy mennyire boldog vagyok.

Viszont amikor már 2-3 napja sem láttam őt és úgy látom,hogy inkább kifogások miatt és nekem gyanús akkor hirtelen átfordul bennem az érzés ürességgé ,hogy nem is olyan fontos ő nekem és inkább akkor hagyjon is békén jobb is ,hogy nem látom. Ilynekor van az is,hogy elég könnyen összeveszünk és pár óra veszekedés után persze nagyon jól megbeszéljük a dolgot és újra nagy szerelem. De ez egy állandó ismétlődő dolog.


Ilyenkor jut eszembe,hogy ácsi ne add át magad a szerelm érzésének teljesen,nem teheted meg,hiszen még az árnyékod is elhagy a sötétben...és ilyenkor motivált is leszek ,hogy fejlődjek,mert úgy érzem nem bízhatok senkiben...nem tudom,de ilyenkor nagyon depis vagyok és inkább haragot érzek iránta.

Ez attól még szerelem vagy mi a fene? nem tudom mirt működök így,hogy ez normális?...


2020. ápr. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mióta vagytok együtt, de amit te érzel az nem szerelem, hanem rajongás, vonzódás. Ebből persze lehet még szerelem is, ha elmélyül a kapcsolat. Az alapja a bizalom, a feltétel nélküli szeretet, ami benned még egyáltalán nincs meg.
2020. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tényleg rajongok érte és vonzódok is..kb 1.5 hónapja vagyunk együtt.

Nem tudom,hogy feltétel nélküli bizalom a szerelem jele,én mindig olyan voltam egész életemben,hogy nem tudtam vakon bízni.

2020. ápr. 3. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Játszmázol, ami egy kapcsolat halála!

Nem vagy szerelmes, ezek szerint soha nem is voltál.

2020. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megérne egy pszichológust az a lelki katyvasz ami jelenleg vagy.

Az, hogy van-e szerelem jelen helyzetben teljesen mindegy. Amíg ennyire instabil vagy és ennyi felesleges feszültséget csinálsz addig sosem lesz működőképes kapcsolatod. Másfél hónapja vagytok együtt de már sorozatos veszekedések vannak... Ilyen nincs egy működőképes kapcsolatban, ennek így semmi jövője. Tényleg menj el szakemberhez.

2020. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hm nem gondolom játszmának. Ilyenkor nem teszek semmit csak magamban vívom meg ezt az egészet.

Nincs sorozatos veszekedés!! Azért átalgban sokkal több a nem veszekedős rész. Amúgy egyikünknek sincs baja azzal,hogy néha vitatkozunk,mert az is gáz amikor semmin nem vitáztok,mert minen jó úgy ahogy van,minden mindegy.Előző kapcsolatom ilyen volt,hát menekültem is és a mostani baártomnak szintén ilyen volt a nője,hogy semmi nem érdekelte soha semmin nem vitáztak.

Nyilván nem lételemünk ez,de amennyi vita van pont belefér.


Amúgy tudom,hogy néha játszmázok,de felismertem és tudatosan próbálok rajta változtazni.Pl most is teljesen elfogadtam a kifogását,eltereltem a gondolataimat róla.Tény ,hogy ettől még azt gondolom,hogy tuti valami nőt hívott át magához :D de ezaz én bajomxd

2020. ápr. 3. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

1,5 hónapos kapcsolatról beszélsz, ott még nulla vitának kellene lennie, Nincs is min, most ismerkedtek, mindenki a legjobb oldalát mutatja, ennél csak rosszabb lesz!

Ha mindkettőtök szerint ez tart fenn egy kapcsolatot, akkor megérdemlitek egymást, remélhetőleg később tettlegességig nem fajul, hogy érezhessétek, hogy törődtök egymással.

2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6, már bocs,de mi nem a legjobb oldalunkat mutatjuk egymásnak,hanem az igazit :D mit játszadozzunk? Ő is és én is pontoan úgy viselkedünk mint ahogy normális esetben,pont úgy beszél velem,mint a barátaival,szüleivel stb.

Sajnálom,hogy neked ez nem divat,minek játszuk meg magunkat de komolyan??

Milyen tetlegesség? xd Meg mielőtt azt hiszed,hogy itt ordítozások mennek nem-nem ki kell ábrándítsalak...mint írtam mindent meg tudunk beszélni még amikor ilyen hülyeségek is jutnak eszembe nagyon normálisan kezeli és pont hogy segít leküzdeni ezeket.

Az,hogy a tündérmesében nincs veszekedés meg mindenki tökéeltes az egy dolog,de ez itt a valóság..

2020. ápr. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!