Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom exe nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom exe nem fogja fel hogy sose lesznek már együtt?

Figyelt kérdés
Sajnos komolyan problémák vannak a nőnél. Fiatalon jöttek össze, de ő kalandozni akart és félre-félre lépett, amit a párom megunt és otthagyta. Viszont a nő azóta kétségbe van esve, folyamatosan ilyen asztro dolgokkal van elfoglalva és meg van róla győződve hogy ő a lelki társa és egymásnak vannak teremtve. A probléma hogy van egy közös gyerek is, akivel emiatt igencsak megnehezíti a kapcsolattartást az apjának, ugyanis ha pl a gyerekkel akarna beszélni a nő átveszi a telefont, ha menne a gyerekért akkor meg hisztériás rohamot kap a nő mivel féltékeny ránk. Azt tudni kell hogy már nagyon régóta külön vannak, mi 2 éve élünk együtt, hamarosan esküvőnk lesz és közös gyermekünk. De a nőt ez se tántorítja el. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2020. szept. 3. 16:47
 1/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Te nem sokat tudsz tenni, ezt neki kellene megoldania, ha egyáltalán lehet.

Valószínű, h vagy te és az új család fogja ennek kárát látni, vagy a gyerek az előző kapcsolatból. Az általad leírt típus jellemzően nem javul meg, csak rosszabb lesz, szóval lehet, h lesz még vele bajotok. Ezt jobb ha tudod, mielőtt családot alapítasz.

2020. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor olyan pasit választottál, akinek gyereke van, talán gondolhattál volna erre is. Sokan nem fognak egyetérteni velem, de ha gyerek van, akkor bizonyos szempontból az ex is a csomag része, mivel a gyerek miatt még akár évtizedekig együtt kell működni vele. Hadd legyen féltékeny. Ti élitek az életetek és kész. Majd észreveszi magát.
2020. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó most arra ki számít hogy ennyire elvetemült az ex? A legtöbb hasonló helyzetben lévő nő ismerősöm már azóta újra férjhez ment és született gyereke is az új férjétől az exxel meg csak annyit beszél amennyit okvetlenül muszáj. Szerintem mikor valaki több év után se tud továbblépni ott már gondok vannak. Pedig a párom egyáltalán nem bíztatja, sőt mikor normálisan tudtak beszélni mondta is neki hogy ő örülne ha találna magának valakit. Azt hittem hogy idővel elfogadja a helyzetet és továbblép, de egyre rosszabb. Rólam meg olyan gyűlölettel beszél mintha miatta mentek volna szét
2020. szept. 3. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de azzal, hogy nem tud továbblépni te semmit nem tudsz tenni, max elviselni. Ezért írtam, hogy a csomag része. Olyan amilyen és úgy viselkedik ahogy. Te meg a fejed tetejére is állhatsz. Csak annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz az életetekben a pozitívumokra koncentrálni, és nem idegesíteni magad rajta. Ha nem sikerül rámehet a kapcsolatotok. Láttam már ilyet sajna.
2020. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó hát igazából a gyerek egyszer felnő és utána a párom biztos hogy annyit se fog vele kommunikálni hogy "hello". Szóval leginkább magával szúr csak ki, ugyanis ő fog akkor majd ott lenni még mindig egyedül
2020. szept. 3. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, hogy azt ne tekintsük-e normálisnak, ha valaki nem tud tovább lépni vagy azt, ha egyik kapcsolatból ugrik a másikba. Sok szempontból emberileg nagyon is meg tudom érteni, ha valaki lélekben nem tud elszakadni, hűséges marad, maradnak érzései egy korábbi partner felé. Érdekes lenne mindhárom fél verzióját meghallgatni és összevetni. Egyébként ha téged le akar majd cserélni a leendő pár éves gyereketekkel együtt is a pasid, te simán tovább fogsz tudni lépni és higgadtan tűröd , békésen fogod ápolni a kapcsolatot az utánad következő néőjével ? Amúgy mi az, hogy "exxel" ?
2020. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os szerintem te nem olvastad el teljesen amit írtam.
2020. szept. 4. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, ezen az oldalon valamiért mindig az a reakció részleges vagy teljes véleménykülönbség esetén, hogy a kommentelő nem olvas figyelmesen , nme érti a leirtakat. Természetesen olvastam. Csak leirtam, hogy nem csak a te szemszöget létezik, hanem másoké is , ez tipikusan egy olyan helyzet, aminek szinte mindenki a vesztese valamilyen szempontból. Egyébként kiegésziteném még azzal is, hogy igazából az nem a Te dolgod, hogy ők miért szakitottak vagy milyen volt a kapcsolatuk, sem az, ha az ex az ezotériába menekült magánéletileg . Egyébként ezt honnan tudod ilyen biztosra ? Na mindegy. Nem a te feladatod ez a része. Ha gondod van vele, és úgy érzed, árthat a kapcsolatodnak a jelenben, a pároddal beszéld meg vagy hármas beszéljetek. Az is ellentmondásos, hogy most akkor lelkitársának tekinti a párod és mégis hisztirohmokat kap ? Ha vissza akarná szerezni, gondolom a jobbik énjét próbálná mutatni, nem dacolna, hisztizne a láthatások kapcsán. Te sem tudsz tovább lépni a leirásod alapján , uralnak téged ezek a negativ, exet utáló gondolatok, ez semmivel sem normálisabb, mint az ő féltékenysége. Amúgy tényleg kevés igy még a sztori a tényleges megértéshez. Ha nem akarja feltett szándékkal viszaszerezni a párod, akkor meg min agyalsz ? Úgysem lesznek már egy pár többé. Az más kérdés, hogy te is kerülhetsz később a helyébe.
2020. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!