Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha 1,5 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 1,5 év után a párom kezd "besokallni" az óvszer miatt?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert ez számomra már inkább párkapcsolati problémának számít. Párommal 1,5 éve vagyunk együtt és egyre többször pedzegeti, hogy nem szereti óvszert, mert nem érez benne rendesen és nem olyan intim az együttlét. Tudja, hogy tablettát viszont nem vagyok hajlandó szendi. Gyerek kész "öngyilkosság" lenne, gondok voltak az egyetemmel így is, még a szüleim tartanak el, szóval az szóba se jöhet.


Mi lehet a jó megoldás erre a helyzetre? Szeretem és nem szívesen szakítanék ilyen miatt, de ha nem tudunk dülőre jutni ebben a kérdésben, mivel ez nagyon nem mindegy a jelenlegi élethelyzetemben, akkor megfontolom azt is.



2020. szept. 5. 18:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
24%
Hülyéskedhettek ilyen helyi hormonmentes szarokkal, meg megszakítással, csak tegyetek félre az abortuszra.
2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
30%
Vannak más fogamzásgátlási módszerek is. Beszéljétek át, hogy melyiket tartjátok még elég biztonságosnak és elég "komfortosnak".
2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
71%
"Mi 145 éve megszakítással védekezünk és nem lettem terhes" kommentek 3...2...1...
2020. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
5%

Ahol egy több mint 1 évig tartó kapcsolatban is óvszerrel szexelnek, ott sosem volt igazán őszinte és érzelemteljes a kapcsolat.

Ne érts félre, én sem támogatom a gyógyszert, pedig férfi vagyok, de vannak azért más módszerek is, helyi fogamzásgátlók is. A kapcsolatomban végig így védekeztünk, sose volt baj és legalább mindketten tökéletesen éreztük egymást.

2020. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
26%

Spirál bejöhet bezselj a nogyogyaszoddal már nem szült nőknek is lehet.


MINDENNEK van hiabszazeleka az előző hiába írja tudok olyat aki több mint 10 éve pharmetexezik és nemvolt gond.

2020. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
71%
Kismillió más módszer van a tablettán és gumin kívül. Konzultálj a nőgyógyászoddal!
2020. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

"Ahol egy több mint 1 évig tartó kapcsolatban is óvszerrel szexelnek, ott sosem volt igazán őszinte és érzelemteljes a kapcsolat."


Elég bátor dolog ezt így kijelenteni.

2020. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
32%

Itt milyen választ várnak ha mindenkié 0ra van pontozva??

🤣🤣🤣🤣🤣 fuck logic

2020. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
22%

8: itt mindenki tökéletes és csak az óvszer az elfogadott (holott hányszor ki tud az is szakadni és drágább is)

szóval ne foglalkozz az amatőrökkel :)

2020. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

Hmmm

15 eve gumival vedekezunk

Es vagy 15 evig igy is fogunk

😂

Es asszem eleg intim oszinte es szeretetteljes a kapcsolatunk.


Ennyit errol


Amugy van mas is pl vasektomia a pasidnak. 15 perc, alig faj, masnap mar szexelhet is ...

2020. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!