Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő a maximum, amit te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő a maximum, amit te várnál a szexre, férfiként? Lányok, ti mennyi ideig várattátok a barátotokat?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok a legtöbb idő tinikoromban 2 év volt, 17 évesen vesztettem el a szüzességem. Azóta ezt már szerencsére nem gyakorlom, ha szimpatikus valaki, és vonzódom hozzá, akkor 1-2 héten belül lefekszünk.
2020. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
78%
Ez változó még fiatalon volt az 2 hónap is amit vártam , míg volt olyan, hogy 5 perc és kapcsolat is lett belőle... Szerintem a mai világban már előbb van testiség két ember között, mint kapcsolat. Szerintem attól se jobb se rosszabb nem lesz egy kapcsolat, hogy xy ideig várnak egymásra a felek. Ha valakivel működik a kémia, akkor mindkét fél ugyanúgy kívánja a másik felet és felesleges egymás agyát húzni, akár hetekig is :) De, mint mondtam fiatalkorban meg a 90-es évek közepén, mikor én kezdtem a csajozást még így ment a dolog, hogy azért várni kellett. De a 2000-es években se kellett már senkire várni, azóta meg, mint írtam előbb van testiség, mint kapcsolat.
2020. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Férfi vagyok. Első exem meg akarta várni a 18at, így 2 évet vártam, végül nem feküdtünk le, mert szakítottunk 18. sznapja előtt 2 hóval:D

Nemtudom mennyit várnék.. lehet azért jó ideig pótolni a szexet mással is.

Meg ez a nőtől is függ. Ha mondjuk találkoznék egy 25éves szűz lánnyal, máshogy állnék hozzá, mint egy olyanhoz mint aki tapasztalt.

2020. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez függ a másik féltől. Ha tegyük fel a srác visszahúzódó, nem mer kezdeményezni, akkor én is várok, mert nem érzem azt a pluszt.

De viszont ha a másik fél nyitott, vicces, hamarabb érzi közel magához az ember, akkor rövidebb idő alatt történnek meg a dolgok, mint a fentebb emlitett tipusnál.

Távkapcsolatnál (2 hó aktiv beszélgetés után) az első héten, miután hazajött, de általábban 1 hónap körülle tehető az az idő, ami számomra kell. Muszáj megismerjem, megszokjam a másik közelségét, valamilyen szinten fel kell oldódnom, meg kell szeressem, hogy lefeküdjek vele.

2020. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Másfél évig vártunk, akkor volt az esküvőnk. 😊
2020. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Én 3 hétig vártam,onnantól számítjuk, hogy együtt vagyunk, akkor 18-19 évesek voltunk.

A héten ünnepeltük az 5. évfordulónkat :)

2020. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
0%
Max 2 hét.
2020. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

2-3 hét maximum.


1. Ha én nem érzem úgy 2-3 hét alatt, hogy le akarok vele feküdni, akkor ott baj van. Már a 2-3 héttel is szerintem messze vagyok egy átlagos férfitől, aki még ha vissza is tartja magát, de már az első naptól akarja. Viszont ha még akkor sem érzem úgy (feltéve, hogy belsőleg pedig jól kijövünk), akkor azzal a nővel nincs rendben valami.


2. Ha ő akar több, mint 2-3 hetet várni, ha csak nem szűz, az nekem már a túl prűd kategória. Aki nem tud/akar elköteleződni, és mindenféle kamu indokot kitalál, hogy miért ne essünk túl rajta, azt nem tudom komolyan venni és későbbi bride material-nak tekinteni.


Ebből a szempontból konzervatív vagyok. Egy-két teenager-kori botlásomat kivéve, soha nem feküdtem le olyan nővel, akiről ne gondoltam volna azt, hogy ha 1 évig együttmaradunk, akkor megkérem a kezét.

Most már vőlegény vagyok ^^


23/F

2020. szept. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!