Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, egy férfi maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, egy férfi maximum mennyire lehet szubmisszív egy párkapcsolatban, amivel még együtt tudnátok élni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Szubmisszív... Az a mi fasssz? Nemtom. Ne pofázzon bele a dolgaimba, és úgy egyébként is legyen nyugiban, aztán tőlem lehet szubmisszionárius is. 😅🤩
2020. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Minő költői kérdés.
2020. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Most kaptam pivatot vkitől, h mi a submisszív jelentése. Köszönöm! 🙂 A nő a főnök. Helyes!! 😁👍🥰
2020. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Minden nap legalább 2x verjen meg az asszony. Ez a minimum, amit elvárok.
2020. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Leírná valaki a kérdést magyarul? Köszi!
2020. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Na azt már nem #5-ös! De cuki az ilyen pasi... 😍😍😍👍 Ne bántsad, mert velem gyűlik meg a bajod!! Paraszt...
2020. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Láncom vezetgetnèm, mint valami kutyát.
2020. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ne akarjon ő irányítani, de legyen saját akarata, gondolata, véleménye. Sőt, ha a szitu kívánja, legyen határozott. Egyébként a kapcsolatban nem vagyok híve ennek a fölé-alá rendeltségnek. Legyen kompromisszum, egyenlőség. Tehát egyáltalán ne legyen szub. Mindkét fél tudja mikor kell átengedni a másiknak az irányítást, a döntést.
2020. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak olyan nő jöhet szóba aki a legbetegebb vágyaira is rákényszerít. Abszolút csak a nők szexuális igényeire lettem "kitenyésztve" :D
2020. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Látom nem sokértelmes válasz jött.

Akkor férfiként válaszolok, szerintem az lehet, hogy a nő hozza a döntéseket meg irányítson a szexben is meg a párkapcsolatban is, de kell, hogy legyen saját véleményed, meg ki tudj állni magadért, különben nem tudnak rád felnézni.

Ezeket kicsit nehéz lehet egyszerre produkálni, de nem lehetetlen.

2020. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!