Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, ő 27 éves. Nem érzem, hogy hatalmas “generációs szakadék” tátongana köztünk, de a szüleim nem nézik jó szemmel.

Tényleg ennyire sok az a 8 év?


2020. szept. 7. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

Miért zárja ki az egyenrangúság és a felnézés egymást?!?! Attól senki sem lesz alább, ha valamiért felnéz a másikra. Tipikus magyar mentalitás... 🤯


Kérdező! A ti életetek, ha szereted, ő is téged, biztos vagy abban, hogy hűséges, veled tervezi a jövőt, szeret! téged akkor sok boldogságot!!! Senki miatt ne hagyd a kapcsolatotokat megronts, ha az amúgy működik.

2020. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2020. szept. 8. 20:49
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem sok, meg amúgy is már felnőtt vagy :)

Ti döntésetek minden.. ha neked/nektek jó akkor sok szerencsét.

Férjemmel is ennyi a korkülönbség, évek óta jól megvagyunk egymással.

Szüleid miért nem örülnek neki?

Fiatalabb is ki tud ba— ni ha akar.. nincs korhoz kötve semmi.

2020. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%

Barátnőm, és közöttem 7 év van. Teljesen jól megvagyunk. Ha tudtok kommunikálni, akkor hajrá!


30/F

2020. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Párom és közötte kilenc és fél év a korkülönbség. Én 15 ő 24 volt, mikor megismerkedtünk. Azóta is szeretetben, szerelemben, megértésben élünk együtt, idén volt a tizedik évfordulónk.


Nem az számít, hogy mennyi a különbség közöttetek, vagy az, hogy te vagy ő hány éves. A lényeg, hogy lelkileg, mentálisan és fizikailag is meglegyen közöttetek az egyetértés és összhang.

2020. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
nem sok, pont jó
2020. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, mi 17L/33F-ként kezdtük, 23. éve vagyunk együtt. Szóval a 8 év abszolút nem sok, ha nálunk 16 évvel is jól működik.
2020. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Amikor nekem volt ennyi idős párom, hasonló korkülönbséggel, ő már lakásról, kocsiról, és családról álmodozott. Én meg egyetemről, bulikról, és utazgatásról.
2020. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
#17 Elég csúnyácska 17 éves lány lehettél, ha csak egy harmincas pasas figyelmét tudtad magadra vonni.
2020. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre válaszolni, exem 23 volt én 29 neki volt egy kislánya. Az a vicces,én voltam érettebb a gyerek vállaláshoz. Sokat mondta,ha gyerek 10 éves lesz ő egy party lánnyá szeretne változni.

Most kiszemelt egy lány,12 évvel fiatalabb,eleinte viszakoztam,de nagyon elvarázsolt,valószínűleg nem lesz a feleségem,de pár boldog év kinézhet nekünk.

2020. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!