Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki küzdősporttal foglalkozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki küzdősporttal foglalkozik, hogy tudja megtenni, hogy megüt egy másik embert? Mit érez közben? Az ilyen ember kegyetlen a magánéletben is?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy boxoló (hivatásos) pasival, 3 hónapja vagyok vele, de sokszor nagyon kegyetlennek tünik. Főleg mikor látja rajtam, hogy ő kerül fölénybe, pl. vita során. Vagy ha megmutatom gyenge oldalam, esetleg beszélek neki az érzéseimről, ha szomorú vagyok miatta. Nem szán meg soha, inkább rátesz még egy lapáttal, csak hogy bántson. Nem kér bocsánatot. Olyan mintha folyton megalázó helyzetbe kerülnék vele szemben és minél jobban alázom magam, ő annál nagyobb fölénybe kerülne és minél rosszabbul érzem magam, ő annál jobban bántana.


Arra gondoltam ez összefügghet a küzdősporttal. Mert egyfajta kegyetlenség kell ahhoz, hogy fizikai fájdalmat tudj okozni a másiknak, nem? Mit érezhet a sportoló, mikor szétveri valaki fejét. Hogy-hogy nem sajnálja meg? Egy ilyen ember milyen lehet a magánéletben?


2020. szept. 9. 05:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el pont ezért sem szeretik nézni a bokszot sokan, mert annyira azért nem szórakoztató. Nekem nőként eszembe sem jutna végignézni egy meccset. Nem véletlenül, voltak benne fül leharapások is a történelemben. Nyilván egy érzékeny ember erre nem vevő. Viszont ha kétségeid vannak a baratáddal kapcscsolatban inkább szakíts, ha nem érzed magad mellette biztonságban vagy destruktív irányba megy el. Ne is gondokozz rajta, függetlenül attól, mit sportol.
2020. szept. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem fugg ossza a soprttal.

Volt hasonloan kegyetlen ismerosom aki soha nem soprtolt megis ilyen volt. Es az ellenkezoje is aki full kedves segitokesz emberke


Amugy en nem hagynam es kidobnam a pasit rajtam csak ne akarjon uralkodni !

2020. szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Itt most nem az a lényeg, hogy dobjam-e a pasit. Tènyleg èrdekel ez a kèrdès. Hogy mi jàtszòdik le a fejében mikor üti a màsik fejèt, hogy tud ilyen kegyetlen lenni stb.
2020. szept. 9. 06:19
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy szocializációs folyamat. K Európában sok helyen minta, hogyha gyengének látszol, akkor senki vagy, ezért mindig erősnek akarnak bizonyos fajta emberek látszani. Sose mutatnak gyengeséget és aki azt mutat, azt lenyomják. Viselkedéstípus ez.
2020. szept. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom amikor ismerkedtetek akkor bejött ez a "bika" hozzáállás, tehát ne panaszkodj most se.
2020. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy aggresszív, öntelt barom a pasas. Te meg egy gyenge jellemű nő vagy, akin szabadon kiélheti következmények nélkül az abnormális vágyait. Azért csinálja, mert látja, hogy megteheti veled. Ilyen nem normális alakokkal eleve szóba sem kéne állni, nem még tűrni hónapokig a viselkedését. Az első ilyen megnyílvánulása után rákéne csapni az ajtót.

Addig ezt fogja csinálni, amíg nem mutatod meg neki, hogy kinn tágasabb.

2020. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért ilyen mert boxol, hanem azért boxol, mert ilyen.
2020. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A 7. válaszoló jól leírta.

Ő alapból ilyen, és ezért választotta ezt a sportot.

Azonban nem minden sportoló pont ebből az okból választja. Például én is szeretnék nőként elkezdeni egy küzdősportot, és ennek az az oka, hogy szoktam félni az utcán, és jó lenne, ha meg tudnám védeni magam, ha ne adja az ég szükséges.

2020. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy pszichikailag nem mindenkinek ajánlott a küzdősport, pont az ilyenek miatt, mert fölényben érik magukat, tehát nincs tisztában az erejükkel. Nem értem, miért nem veszik komolyan előtte a pszichikai alkalmasságot...

A kutyáknál az értelmesebb fajták sem kezdenek ki a náluknál kisebbekkel.


Kérdező: egy ilyen nem a te műfajod, én menekülnék egy ilyentől, mert ettől csak rosszabb lesz.

2020. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, 4 éve járok boxolóval, de nem tapasztalok ilyet amit írsz. Ez is sport, mint mondjuk a foci. Szerintem a pasid simán gyökér. Nem azért, mert boxoló, hanem mert így született/ így (nem) nevelték.
2020. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!