Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ettől tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől tényleg beteg lehet?

Figyelt kérdés
A strandon tegnap sexeltem a barátnőmmel, és azzal jött mameg hogy hüvelygombája lett emiatt és soha többé nem akar ott sexelni mert beteg lett emiatt. Én nem értek ehhez, de furcsállom a dolgot, és nem tudom hogy csak erre akarja fogni, vagy meg csalt, esetleg tényleg hüvelygombát lehet kapni a strandi víztől ha ott sex történik. És hozzá teszem nekem semmi erre utaló jele nincs a farkamon.

#nők, férfiak, betegség, strand, sex, párkapcsolatok
2020. szept. 11. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez troll kérdés. 😂😂😂
2020. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Megcsalt.
2020. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem troll kérdés.

Hanem valóban meg történt.

Ezért érdekel, ez ügyben mások tapasztalata, mert nem sok tapasztalatom van férfiként a női betegségek terén, és ő váltig állítja a strand sex miatt történt.

2020. szept. 11. 15:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, ha a párod csak hüvelygombát szedett össze, és nem valami veszélyesebbet.


"És hozzá teszem nekem semmi erre utaló jele nincs a farkamon" MÉG


Egyáltalán hogy jut eszedbe abban a környezetben szexelni? Minden nedves, vizes -olyan víztől nedves, amibe mások beleh*****tak, belesz***tak, meg belehordták a betegségeik baktériumait, vírusait, mindent.

2020. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Strandon igen, össze lehet szedni sok mindent, gombát is. Az első feleségem minden egyes strandolás után napokig kezelgette magát, pedig nem is szexeltünk.
2020. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert vonzodom a csajomhoz, és számomra túl dögös volt a bikinijében ahogyan az ölembe ült, és úgy beszélgetett velem. És egyszerűen elragadott a hév.
2020. szept. 11. 16:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Wazze' olyan helyen dugtatok ahol mindenki a lábát, valagát áztatja csodálkozol rajta hogy gombát szedett össze? A higiéniai állapotok kb. mint egy nyilvános WC-n.

Rajtad nincs tünet, de attól még hordozó lehetsz.

2020. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezért írtam, hogy troll kérdés. Felelőtlenség volt, minden strand potenciális baktériumforrás.
2020. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezzel nem vagytok tisztában, akkor nem vagytok erettek egy kapcsolatra
2020. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam így gombát.. Nem hitt nekem sem a barátom. De az biztos,hogy a vizi szexet kihagyom.
2020. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!