Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzi magát a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzi magát a kapcsolatban jelenleg de vágya egy gyerek?

Figyelt kérdés

Bnőm azt mondta h rosszul érzi magát a kapcsolatban mivel kevés időt töltünk együtt és ritkán beszélgetünk, amolyan lakötársak lettünk és hogy nem érzi hogy fontos ő nekem. Csúnyának érzi magát. Gyereket szeretne hisz több mint 5éve vagyunk együtt..


Én egy olyan családban nőttem fel ahol nem volt szokás beszélni hogy kivel mi történt aznap vagy milyen gondja van maximum akkor hogyha már egyedül nem tudta megoldani.


Arra hogy hogy néz ki mondtam hogy én nem tudok tenni azért csak te tudsz hogy hogy nézel ki. Hisz Én helyette nem tudok fogyni vagy odafigyelni.


Mindketten dolgozunk és van hogy napokig csak futólag találkozunk.


Azt mondta h én nem gondoltam komolyabb dolgokra De nekem most a gyűjtögetés egy ház vásárlása fontos hogy legyen egy közös házunk ahova majd jöhet egy gyerek esetleg.


2020. szept. 12. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Menekülj!
2020. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan apuka leszel, akinek valójában más az igazi biológiai apja
2020. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát..az ilyen jellegű "problémákra" nem az a megoldás, hogy szülnöm kell egy gyereket és akkor minden happy lesz. Akkor meg majd az lesz a baj, hogy te soha nem segítesz, alig van ideje magára stb stb Először tegyétek rendbe a kapcsolatotokat, üljetek le egymással beszélni, rendezzétek a félreértéseket. Meg egy gyereknek kiegyensúlyozott családi légkörre van szüksége, nem egy olyanra ahol megy a feszkó és a vita.


23N

2020. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!