Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegként van esélyem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként van esélyem úgy párkapcsolatra, hogy nem comingoutolok (iskolában, munkahelyen tágabb ismeretségi körben)?

Figyelt kérdés

2010. aug. 6. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Elvileg igen, sok meleg felismeri a másik meleget. Esetleg úgy, hogy eljársz meleg szórakozóhelyre.
2010. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra értetted, hogy egy meglévő kapcsolatot titokban tartasz az is megy, de nem a végtelenségig.
2010. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, arra értem, hogy lehet-e egy meleg kapcsolatot titkolni. Ill. hogyan?
2010. aug. 6. 16:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem tudod. A bújkálás, titkolózás, valaminek az elhallgatása belső feszültséget gerjeszt. Ne akarj skizová válni, ne kívánd szerencsétlen kormányszóvívőnk sorsát..

Az egyenes út, ha nehezebb is, mindig célravezetőbb.

2010. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
comingout?
2010. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit ;)
2010. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mások előbb-utóbb rájönnek,abból,hogy nem mutatsz be semmilyen bnőt,talán az öltözködésedből is..

Jobb az őszinteség,ahogy más is írta..Ha nem tudnak tolerálni (jó persze,kell egy kis idő,hogy "megemésszék"),akkor nem is igazi barátok..

2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Azert erdekes , hogy "itt" milyen jol adnak a heterok a homok -nak tanacsokat,es arrol suketelnek, hogy elfogadjak azokat , de megneznem a valosagban is igy van-e ez??? amugy eleg nehez bevallani , valoszinu , ha konzervativ a barati korod ...sok minden aldozata lessz ennek, es hat eltitkolni...az nehez hazugsagaban elni.

En elfogadom a melegeket, vagyis nincs bajom veluk....csak ne nagyon lassam oket...:|

Bocsi

2010. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Ja,én is elfogadom a melegeket,csak nem szívesen látom,ha pl. előttem smárolnak,vagy fogják egymás kezét..Nem utálom őket,csak nekem fura.:S

Amúgy meg tanácsot kért,mi adtunk,és lehet h könnyen,de őszinték voltunk.Ez a véleményünk..Ha annyira tudja,h a baráti köre milyen,akkor nem fogja elmondani...(Bár 1 idő után kiderül..)


Előző előtti

2010. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

van van. :) Bár engem ez sosem érdekelt ki tudja és ki nem. :)

20/f

2011. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!