Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tudja magát azzal hitegetni egy ember, hogy nincs szüksége párkapcsolatra és a vele járó szexre?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából miért csinálom ezt.Csak sejtem, így a csalódásoktól óvom meg magam.Pedig soha nem volt senkim.

Nem tudom miért jó az nekem ha magam betonfallal veszem körbe.Nem találom magam ,otthon csak lézengek.

Próbálom elhitetni magammal ez így jó de egyre nehezebben megy.Évekig ezt letudtam nyomni de egyre többször hiányzik valaki.

Soha nem volt senki de azt tudom később nagyon meg fogom bánni de akkor már késő bánat lesz.

Hogyan bontsam le ezt a gátat?

Mit tegyek , hova forduljak?


Komoly válaszokat kérek.

EGY ÁLMODOZÓ ÉS VÁGYAKOZÓ FFI VAGYOK.


2011. okt. 10. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Részvétem cimbora!
2011. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nincs önbizalmad, vagy túlságosan is csalódtál.

Lépj tovább, az a múltban történt. Tanulni kell inkább a rossz történésekből.

Ha nincs önbizalmad, akkor meg fedezd fel az előnyös tulajdonságaidat külsőleg. Vagy menj el sportolni, attól úgy is jobban érzi magát az ember.

Most úgy érzed, hogy így jó de közben azt is érzed, hogy később megfogod ezt bánni már alapból nem érzed azt, hogy ez az állapot jó lenne.

Mozdulj ki, menj el egy tanfolyamra, vagy szórakozóhelyre. Akármi, csak legyél többet a szabadban.

2011. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
csak érdekesség képen..hány éves vagy mindehhez? mert ha 16 körüli akkor ez még nagyon az elején van...
2011. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.:((((
2011. okt. 10. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy ezt mondom de szerintem már esélyed sincs :S Ha meg meg se próbálsz közeledni a nőkhöz akkor végképp ne remélj sok jót :S
2011. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha fiatal párokat látok ez jut az eszembe!


TE BAROM LÁTOD EBBEN NEKED IS RÉSZED LEHETNE ,TEGYÉL ÉRTE.

A MÁSIK PILLANATBAN EZT ÉRZEM.

NEEEEEEEEEEEEE, NYUGI . EHHEZ ÖREG VAGY , MOST AKAROD ELKEZDENI AMIRŐL LEMARADTÁL?

Nekem is jó lenne valakivel beszélgetni, megölelni, hozzábújni, akivel jól érzem magam.

KOMOLY BAJ VAN VELEM?

2011. okt. 10. 21:12
 7/19 anonim ***** válasza:

De mi az ami visszatart a dologban??

Semmihez sincs túl késő elkezdeni.

30 évesen még bőven bepótolhatod, azt amiről lemaradtál.

2011. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

TALÁN ATTÓL FÉLEK ,HOGY MILYEN LEHET EZ AZ EGÉSZ.

NAGYON RÁGÖRCSÖLNÉK ANNYIRA SZERETNÉM , HOGY JÓ LEGYEN.

ESETLEG NEM FELELEK MEG NEKI.

IGAZÁBÓL MAGAM SEM TUDOM!!!!!!

2011. okt. 10. 21:16
 9/19 anonim ***** válasza:

"TE BAROM LÁTOD EBBEN NEKED IS RÉSZED LEHETNE ,TEGYÉL ÉRTE.

A MÁSIK PILLANATBAN EZT ÉRZEM.

NEEEEEE, NYUGI . EHHEZ ÖREG VAGY , MOST AKAROD ELKEZDENI AMIRŐL LEMARADTÁL? "


Miért tartanak vissza a gondolataid? Egyszer csináld azt, hogy átléped a határokat, és nem hallgatsz a gondolataidnak meglátod jó érzés lesz. Onnantól már nagyobb lépésekkel haladsz előre a célodhoz és meg lesz az amit akarsz csak akarni kell. Meg átlépni a saját magunk által szabott határoknak! Te is ezt csináltad, határokat szabtál ki magadnak. És nem mered átlépni őket. Vegyél egy nagy levegőt, és tedd meg a lépést előre.

Ne nézz vissza, csak előre! Menni fog az, elsőre nehéznek tűnik, de aztán mikor megtetted, könnyű lesz hidd el. Még, ha érnek majd kudarcok(azok is azért lesznek, hogy próbára tegyen téged az élet, most is próbára tesz..) is abból is inkább tanulj, de meghátrálni sosem szabad.

2011. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

AZT HISZEM TELJESEN IGAZAD VAN. APRÓ REPEDÉSEKET TUDTAM AZON A FALON EJTENI DE MÉG NEM TUDTAM LÉKET TÖRNI RAJTA.

HA TE TALÁLKOZNÁL EGY EMBERREL AKINEK NEM VOLT SENKIJE ILYEN IDŐS KORÁRA NEM RÉMÍSZTENE MEG?

NEM GONDOLNÁD AZT EZZEL VALAMI GÁZ LEHET HOGY ÍGY ÁLL?

2011. okt. 10. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!