Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bordélyházak férfiaknak nőknek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johi2 kérdése:

Bordélyházak férfiaknak nőknek ?

Figyelt kérdés
A leglángolóbb szerelem is elmúlik 2-3 év múlva. Utána a szeretet vagy a megszokás lép be a kapcsolatba. Hány házasság és gyereklélek megmenthető lenne egy ilyen szolgáltatással. A férfi vadász talán sok nő is az. Szerintem anyagilag sem lenne megterhelőbb mint sunnyogni a másik háta mögött és fizetni a szeretőnek. Tudom most kapok hideget meleget. A bordélyban dolgozók természetesen legyenek egészségesek.

2020. szept. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyenekre alkalmasabbak a swingerklubbok. Közösen is lehet látogatni, ha a partner nyitott rá.
2020. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek? Most is vannak prostik.
2020. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utcai prostik kint fagyoskodnak az utcán rondán sminkelve és szörnyű ruhákban. Akik otthonról űzik a mesterséget, talán nem élnek meg belőle. Egészségileg sem megbízhatók.
2020. szept. 13. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön vannak ilyenek mindenhol
2020. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!