Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma a nőknek az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma a nőknek az, hogy a férfiak nem hajtják le a WC ülőkét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 14:14
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

Jobb, kulturált körökben, nem csak a wc ülőke, de a teteje, teljesen, az is le van hajtva :)

Érdekes, ezt a férjem 6 éves kora óta tudja.

2020. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként nő létemre én sem tudom... Soha nem problémáznék ezen..
2020. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is az az alap, hogy az ülőke és a teteje is le van hajtva. Ha a WC a fürdőszobában van, máshogy el sem tudnám képzelni. Plusz én már estem bele WC-be, amikor éjjel, félálomban mentem ki pisilni, az ülőke pedig fel volt hajtav....
2020. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert a vizelet cseppek rajta maradnak, és kényelmetlen meg nem is a leghigiénikusabb azt megfogni, hogy ráülhessek a wc-re. Tulajdonképpen eggyel többször kell kezet mosni. Ez akkor problémás igazán, ha külön van a WC és a mosdó.
2020. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Mindenen lehet problémázni, minden nő más. Van aki azért is szól hogy farmerba ülsz le stb... Annyi szokás, amennyi ház...
2020. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert az ülőke alja általában kevésbé tiszta(az ér a wccsészéhez, amibe állva pisilsz és csapodik), és amikor lehajtjuk, hozzá kell érnünk. Undi. Ha meg tartogatjuk és rávágódnánk, ráülünk a koszos csészeperemre, ami szintén undi.
2020. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer még nagyon régen megnéztem egy videót arról, hogy a WC lehúzásával mennyi baci jut az összes környező felületre, azóta csak teljesen lehúzva húzom le :D De egyébként meg ez pont nem olyan dolog, amin bárkinek balhéznia kéne, de hát ahány ember, annyi ingerküszöb.
2020. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen lehajtva húzom le, na :D
2020. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Én jobb/tisztább helyeken ülve pisilek, hogy véletlenül se menjen "mellé" semmi, és a végén a tetejét is lehajtom, mert így szoktam meg. Valamiért jobb érzést ad. Hasonló okokból dugom be a kád és a mosdó lefolyóját dugóval éjszakára, vagy mikor nem használom. Jobb, ha a csatorna a csatornában marad.
2020. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj meg wc-t takarítani és arra is rá fogsz jönni, hogy egyáltalán állva hugyozni miért probléma.
2020. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!