Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, a nőknek miért annyira fontos, hogy virágot kapjanak? Lehet adni annyi szép és jó ajándékot. Miért pont a virág? Nem lehet vele csinálni semmit. Csak ott van. És ha vágott, 1 hét után már dobhatod is ki.

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mert szép.
2020. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy őszinte ölelés többet ér mint bármilyen pénzért vett ajándém.
2020. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
#ajándék
2020. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem fontos. Kifejezetten utálom, mert tök fölösleges, és gusztustalan, amikor elhervad, és ki kell dobni.
2020. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#1: igen szép. Úgy kb 3 napig.
2020. júl. 21. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezert, gyakran lehet venni, de megsem halmozodik fel a lakasban, nem foglalja a helyet, mehet a kukaba. Ellentetben a 600. random szirszarral, amit mar inkabb kidobnal, mert nem fersz el a sok holmitol, de hat megsem teszed azert, mert ajandek volt.
2020. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%

Mert ez is egy gesztus. Nem kell minden héten, nem kell minden hónapban. De ha megleped néha, váratlanul, akkor az nagyon jól esik nekünk, mert tudjuk, hogy gondoltok ránk és örömet akartok szerezni. Az a 2 havi 500 Ft-ot meg kibírod :)

Plusz a lakást is fel tudja dobni egy szép csokor!

2020. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem valami hasznos vagy a hobbitoknak vó dolgot akartok??? Mitől jobb ennél egy virág, ami semmire sem jó???
2020. júl. 21. 21:58
 9/19 A kérdező kommentje:

való*


Feldobja a lakást a szép csokor... Aha... 1 hét után inkább már rondítja...

2020. júl. 21. 22:00
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

De ha szerinted ez akkora hülyeség, akkor biztosan van olyan nő, akinek szintén nem számít ez. És keresd meg Őt. :)

Anno én sem tartottam ezt sokra. De aztán rájöttem, hogy ez az apró kis gesztus milyen jól is tud esni. Tegyük fel elmegy egy virágbolt előtt, látja a kedvenc virágomat és meglep vele. Jól esik, mert egyből eszébe jutottam/gondolt rám. Nem azért mert éppen huuu de nagyon szép. (Még ha tényleg így is van)

2020. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!