Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mért szól be ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mért szól be ha már nem érdeklem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval jártam a fiúval nagyon jól megvoltunk meg minden.Utána szakítottunk, mert nem lett volna szabad kavarnunk.Most az a helyzet, hogy összejöttem a lakótársával és mindig piszkál, hogy legyen már eszünk, hogy ne mindenki előtt ölelgessük egymást stb..Ma a jelenlegi barátom azt mondta ,hogy kicsit piszkáljam fel hátha bevallja az érzéseit.Én elkezdtem cirógatni az exem nyakát(tudott róla a barátom!!) de akkor azt mondta:" most jegyezd meg, hogy nem lesz semmi!De most nem értem, ha szakítottunk ráadásul közös megegyezés alapján, akkor ő mért piszkál engem meg a lakótársát azért mert járunk?
2010. aug. 6. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet azért mert neki is a mostani fiúd kell
2010. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én kétlem:'D mivel az exem is pasi
2010. aug. 6. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

azért szól be az exed sztem mert féltékeny a lakótársára :D :]

azért piszkálja őt is. de mondjad neki h ne csipogjon, már nem vagytok együtt (:

2010. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!