Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Szakitas szelen vagyok a parommal. Haragszik ram egy bizonyos dolog miatt.

Most szunetet akar es nagyon elutasitoan viselkedik velem. Nagyon rosszul esik.

Most beszeltunk telefonon es annyira faj ez az egesz, erzem, h mar nem vagyok fontos neki.

Miota leraktuk a telot csak sirok es nem tudok el se aludni.

Mit csinaljak?


Nagyon szeretem es mar nagyon megbantam mindent.



2020. szept. 13. 23:32
1 2
 1/13 Ramos ökle ***** válasza:
97%

Esetleg hagyd. Ha szünetet akar, akkor annak oka van.

Majd keresni fog, gondolom.

2020. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Pl. ezeket csinálhatod:


- Tiktok videókat készítesz, amit feltöltesz, és örülsz a sok kommentnek, lájkank, követőnek.

- Leülsz a laptop elé játszani a Fifa-val.

- Előveszed az egyik Harry Potter könyvet és olvadod.

- Hallgatod Billie Eilish "Bad Guy" című dalát.

- Áthívod egy barátnődet, és ha ő is akarja, kipróbálod vele a leszbikus szexet.


Sok sikert.

2020. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi az indok a szünetre? Nem mondegy, hogy apróság, vagy súlyos dolog.

A legjobb amit tudsz tenni, hogy fogadd el, hogy ma nem tudod megváltani a világot és a legjobb, ha megpróbálsz aludni, hogy holnap kipihentem tudj megint foglalkozni a témával.

2020. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 most rúgtam ki a pszichológusomat. Mostantól veled fogok konzultálni a problémáimról!
2020. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

"Tartsunk egy kis szünetet" = szakítsunk, de még nem merem kimondani, nem akarlak megbántani vele.

Üljetek le és beszéljétek meg ama "egy bizonyos dolgot". Ha ez a szakítóok, akkor ezt kell átbeszélnetek (nem'juk mi az e nélkül nehéz megmondani mi nálatok a pálya).

2020. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

10 ota probalok aludni, de nem megy. 5-5 percre tudom csak abbahagyni a sirast es kozben gyomoridegem is van.

Sok veszekedest generaltam az utobbi idoben es elege lett ebbol, ezert akarja a szunetet. Tenyleg nagyon megbantam mar ezt az egeszet

2020. szept. 14. 00:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni ez az állapot. Ígyis úgyis. Akkor is ha szenvedsz és akkor is ha nem. Tehát minek kinoznád fölöslegesen magad? (Tudom, mondani könnyű, de saját magamat is ezzel szoktam győzögetni.)
2020. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sírd ki magad, sírj amíg csak bírsz, és ne akard abbahagyni. Előbb-utóbb lecsillapodsz kicsit, megnyugszol, és tisztábban fogsz látni.

Egyébként azzal én is egyetértek hogy a "tartsuk szünetet" az a szakítás előszobája, és nem kéne ilyen bizonytalanságban tartani a máskkat. Ez a "szakítottam de mégse". "Mellettem van de távol tőlem." Ha megoldható a probléma oldjátok meg, ha nem akkor hozzátok meg a nagy döntést és váljatok el. Ez a se veled se nélküled agyhúzás nem fog sehova vezetni.

2020. szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

Sajnos szerintem #5ösnek van igaza.


Sírj nyugodtan.

2020. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah ez a szünet a legócskább duma.
2020. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!