Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legjobb baratja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

A barátom legjobb baratja egy lány. Hogy nyugodjak ebbe bele?

Figyelt kérdés
10 éve ismerik egymást, mi csak 8 hónapja... De a csaj nem tudja felfogni h már nincs magába a pasim és éjjel nappal hívogatja és állandóan irogat neki... Ő azt mondja h sose volt köztük semmi és nem is lesz de engem ez nagyon zavar. Nem az h ő létezik hanem h nem vesz tudomást arról h már én vagyok neki az első és h kicsit vissza foghatná magát és ne keresse annyit. Idegesítő mikor arra ébredek meg hajnali 4kor h csörög a telefonja és a csaj hívja... És nem csak egyszer fordult már elő. Beszéltem vele erről mondtam neki h ez zavar de nem akarom h meg szakítsa vele a kapcsolatot, amúgy sem tenné, és tudom h nincs miért aggódjak de valahogy mégis nagyon zavar... Segítsetek kérlek 😭

2018. dec. 31. 04:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem ez a csaj sem barát. A barátod meg egy nyomorék, ha őt nem zavarja, hogy ennyiszer zaklatja.
2018. dec. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha ennyire nem tudod elviselni, szerintem inkább hagyd ott a srácot. Az emberek ilyenek. A csajt nem érdekli hogy vagy te. Kit érdekel. Kifogás, hogy jaj mert 10 éve ismeri, attól mert 10 éve ismeri, még nem lesz normális.

Első voltam.

2018. dec. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én otthagynám a francba, aztán barátkozzanak. Ez mindig ott fog lógni a nyakatokban. B@sszus én a legjobb barátnőmet sem hívogatom éjjel nappal, nemhogy egy ellenkező nemű barátot, akinek párja van.
2018. dec. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Együtt éltek már Fiona ? Be lettél mutatva ennek a lánynak ? Ha még nem, akkor beszélj erről a barátoddal, hozzatok össze egy találkozót, haverkodjatok össze kicsit vagy valamennyire ismerd meg te is ezt a leányzót. Ezután beszéld meg már négyszemközt a barátoddal, hogy a csajszival, ha ráértek találkozhattok hörpinteni valamit meg egy kicsit trécselni, ezt majd megdumáljátok, hogy hetente/kéthetente/havonta vállaljátok be, a kapcsolattartás meg úgy működik, hogy a szabadidejében délelőtt 9-től este 6-ig, mert nem illik egymást zavarni ezen időponton kívül, mert tán fürödne, aludna, kefélne, mozizna stb.

Annak idején én is álltam a barátaim korlátlan rendelkezésére és ugyan erre kért a barátnőm, elmagyarázta, hogy nincs gondja a barátaimmal, ő is bírja őket, de az nem járja, hogy hol az egyik, hol a másik félbeszakít/megzavar, bármit is csinálunk (na jó szexnél azért nem voltam elérhető). Megértettem és beláttam mit akar mondani, megbeszéltünk egy rendszert ketten, azt pedig megbeszéltem a barátaimmal. Utána nem volt ebből semmi probléma, a hétköznapjaink nyugodtan teltek, hétvégén pedig hol sörözni, hol pizzázni, biliárdozni, kirándulni mentünk az egész baráti körrel fiúk-lányok vegyesen és jól éreztük magunkat együtt mindannyian.

32/f

2018. dec. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondható együtt élésnek mert évente 7-8 hónapot nincs itthon de amikor igen akkor szinte mindig nála vagyok... A csajjal ő sem szokott találkozni mert Pesten él, mi meg messzebb vagyunk tőle úgyhogy nem megy a havi találka. Nem ismertem még meg mert eddig nem nagyon volt rá alkalom de már mondtam neki h ne várja h szemet hunjak fölötte amíg nem ismerem és nem tudom kiről van szó és h milyen ember
2018. dec. 31. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Tíz éves barátság.Aha. Extrákkal!! Ügyes a srác nem tagadom. Gondolom a gyereket is kibeszéli belőled.Ennél te hosszútávon többre vágysz akkor álj a sarkadra. Vázold mind a kettőjüknek a hejzetet hogy ez téged mennyire zavar és szakadjanak le egymásról. A csaj meg keressen másik játszópajtást és fogja föl hogy most hol a helye.Nem picsogni kell minden hajnalban érkezett üzenet miatt de ki kell álnod magadért és a kapcsolatotokért ha már ennyire rá van fügve a hölgyemény.
2018. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
58%

Nem akarlak elkeseriteni, de ez nem tunik egy acelos kapcsolatnak koztetek. Igazabol azt sem latni, hogy mi lesz ennek a kifutasa? Nem a baratno kerdes itt a fo problema, hanem a 7-8 honap tavollet. En csodalkozom, hogy te erre parkapcsolatkent gondolsz, mert ez nem az. Nem mondom, hogy par ev egyutteles utan, sok nehezseg, es lemondas aran egy tavkapcsolat nem mukodhet, de igy inditani, szerintem lehetetlen. Szerintem tul nagy arat szeretnel megfizetni ezert a kapcsolatert.


42F

2018. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja ezt mondom én is és szerintem a srác átvág a palánkon.
2018. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-8 hónap után hazajön? Mit dolgozik? Egyáltalán minek jön haza? Nincs itt senkije? Ebből nem lesz semmi. Unokatesóm lány pont így járt. Illetve nem pont így. Több hónapig dolgozott a párja németben 3-4 hónapot de még erre is ráment a kapcsolatuk majdnem. Arról nem is beszélve hogy a saját fia nem ismerte meg az apukáját.
2018. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De én kitartó akarok lenni és nem akarok véget vetni ennek mert imádom

És 100%-ban biztos vagyok abban h ő is engem

2018. dec. 31. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!