Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlekes levelet találtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlekes levelet találtam, amit nem én írtam, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Ma a párom elment dolgozni. Közőlte mennyire imád, szeret, és még smst is írt, szintén hasonló tartalommal. Reggel elkezdtem készülődni, és az íróasztalán, a laptopja mellett ez az üzenet fogadott:(egy kitépett kis cetlire) lassan elég a pénz a laptopra, szeretlek. Nos, nem tőlem van az üzenet. Eddig pedig nem volt ott. Biztos nem csal meg, ő nagyon hűséges típus. Arra gondoltam, hogy esetleg az exétől van, csak még nem dobta ki. De akkoris...ha megtalálta miért nem dobta ki? Meg fogom kérdezni, csak most még dolgozik. Nagyon idegesít a dolog. Nyilván ha bajt jelentene nem hagyná elől.(az anyja meg a testvere se irhatta)
2016. jún. 21. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem o írta neked??
2016. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő írta még vmikor neked.
2016. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, de sajnos nem, mert se neki, se nekem

Nem kell laptop.:( mindkettonknek regota van, tokeletes allapotban.

2016. jún. 21. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az volt a tapasztalatom, hogy az exem sem dobta ki az ilyen kis levelecskéket. Még akkor sem, ha évekkel utána volt.. Csak akkor már mikor együtt laktunk véletlen nagytakarításnál kidobta. (De azt tudni kell, hogy ő összejárt előttem az exével szexelni.) Amúgy igen, én is megtaláltam, de nem volt ennyire félre érthető mint a te esetedben. Amúgy eléggé macerás a dolog. Szerintem, ha csalna, akkor csak nem lenne ekkora bälfäsz, hogy ott hagyja "neked". Mikor mentek szét? Mióta vagytok együtt? Amúgy szerintem rá kellene kérdezned, de mindenre készülj fel. Lehet, hogy semmi gond sincs, lehet, hogy mosakodni fog és hazudni. Vagy bevallja az igazat.De azért légyszi, írd meg, hogy mi történt.
2016. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Új laptopot akar venni neked?
2016. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2016. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszatitokat!

Nos, felhívott, hogy azt anno az exe írta neki, és végig ott volt egy kis ládában, a többi cuccával együtt(pénz, stb), csak nem törődött vele. Most kidobta.

Mondom hát jó. :D

Kicsit fura, de hiszek neki, mert mondta is, hogy ha bármi olyan lenne, amit titkolna, miért hagyta volna direkt szem előtt?

2016. jún. 28. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Na már most, te mit kerestél abban a kis "ládikában" ? Nem bántásképp kérdezem. Nem a laptop mellett volt az asztalan, mint egy darab cetli? Lehet, hogy közösen gyűjtöttek a laptopra és ő ezt egy jó élményként élte meg, azért nem dobta ki. Amúgy én (meg a párom is), mikor szét mentünk az exekkel, mi kidobtunk minden olyat, ami a másiknak bántó vagy félreérthető lehet. De szerintem hidd el neki, nincs itt gond :) Amúgy mióta szakítottak?
2016. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!