Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor találkozunk felhozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkozunk felhozzam a témát?

Figyelt kérdés

Barátom most tudatta velem először hogy szeret.Csak msnen tudtunk beszélni mert most nincs itthon.Azt írta hogy úgy érzi nagyon szerelmes kezd lenni.Én írtam rá hogy úgy érzem hogy érzek iránta valamit.

Úgy érzem szerelmes vagyok, csak még így nem tudtam neki kimondani.De nem szeretném hogy elijesszem.

L20


2010. aug. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő bevallottan szeret, te is szereted, mi a probléma? Az, hogy megmondod neki miért ijesztené el?
2010. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem járunk régóta csak 3 hete.
2010. aug. 6. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
És? :) Vagy van erre valami szabvány bevallási idő?
2010. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor tuti hogy mondom neki hogy szeretem.:D
2010. aug. 6. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki sztem is...nem is értem a kérdést, ha ő bevallotta te miért ne vallanád be?
2010. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jujj én is ebben a helyzetben vagyok. ő már mondta msn-en és sms-ben, én viszont neki még sehogy mert még csak kezdek szerelmes leni belé:D Viszont élőbe nem mondta még, de legközelebb amikor találkozunk sztem megejtem a dolgot:)
2010. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugodtan mond neki. (:

Először nálunk is a barátom mondta, hogy szeret, de már aznap, amikor összejöttünk.

Hidd el, ha kimondod, valószínű, hogy ő is kifogja, és ennél jobb érzés nincs is *___*

2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!