Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég beteg lettem. A párom eddig maximálisan mellettem állt. Van egy barátja akit ki nem állhatok és a betegségem miatt túlérzékeny vagyok.

Kiderült hogy decemberbe bulizni akarnak. És hogy én nem vagyok meghívva. Normális hogy ez engem bánt?

Meg azis hogy elhallgatta előlem. Biztos attol tart hogy kiborulok. Pedig kifogok..

Főleg hogy decemberbe lesz karácsony is nem akarok egyedül lenni. Nem akarom hogy csak a barátjával foglalkozzon énmeg le legyek tojva.

Szerintetek túl reagálom?

Hagynom kellene őket?



2020. szept. 14. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a "V" a neved előtt és végén mit jelent? vagy 5-öst jelent?
2020. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem jelent semmit.
2020. szept. 14. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod.

Szerintem felesleges kiborulni emiatt.

Nem egész decemberbe akarnak bulizni, gondolom csak 1 napot.

Ha annyit nem bírsz ki akkor igen,kapcsolatfüggő vagy.

2020. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom magamról hogy tök hülyeség ezen kattogni és mégis tiszta ideg vagyok tőle.
2020. szept. 14. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egoizmus ez. Nem kapxsolatfüggöség
2020. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a kapcsolatfüggőség, az teljesen más "jelenségre" igaz.

Mindketten ludasak vagytok kicsit. Egy jó kapcsolat a bizalmon alapszik. A pasid részéről hogy nem titokban készül bulizni, hanem elmondja - a te részedről meg hogy nem csinálsz belőle hisztit.

Belegondoltatok abba mi lesz később? Így akartok élni, ilyen kapcsolatban? Ahol az egyik fél mindig sumákol mert fél, hogy "betámadják" fél a "balhétól", a másik meg folyamatosan gyanúperrel él? Ha ennyire nem bíztok egymásban akkor engedjétek el a másikat, ne raboljátok senki idejét (se a másikét, se a magadét).

2020. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolatfüggőség, csak éretlenség és önzőség a részedről. Ha nem vagytok jóban, minek hívna? Senkinek se tenne vele jót. Az pedig minősíthetetlen, ha sajnálod a barátodtól a szórakozást a haverjával, csak mert te nem vagy meghívva. Attól még, hogy együtt vagytok nem kell automatikusan mindenhová együtt mennetek. Ha meg arra vagy féltékeny, hogy akkor is jól érzi magát, amikor nem vagy ott, akkor sürgősen kezdj magaddal valamit, mert ez egy undorító tulajdonság.
2020. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" A kapcsolatfüggőség egyik tipikus vonása: a függő személy manipulatív módon és erőszakosan is viselkedik, mindent megtesz azért, hogy a másik felet benne-tartsa a kapcsolatban. A párok gyakran vesztik el a barátaikat, szinte egymásnak maradnak az ilyen kapcsolatokban résztvevők. A kapcsolatfüggő személyek családi élete konfliktusokkal telített, gyakoriak a heves viták."


Nem csak azokra mondják,hogy kapcsolatfüggő aki nem bírja ki egyedül.

Én most nem azt állítom,hogy a kérdező kapcsolatfüggő de szerintem van rá esély.Hiszen kijelentette,hogy ő ki fog akadni azért mert a párja nélküle akar elmenni bulizni.

2020. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Birtoklási vágy.
2020. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kiderült hogy decemberbe bulizni akarnak. És hogy én nem vagyok meghívva. Normális hogy ez engem bánt?


Meg azis hogy elhallgatta előlem. Biztos attol tart hogy kiborulok. Pedig kifogok..."


Hát így én sem mondanám el, ha tudom, hogy kiborulsz. Felesleges feszkót senki se akar.


"Főleg hogy decemberbe lesz karácsony is nem akarok egyedül lenni. Nem akarom hogy csak a barátjával foglalkozzon énmeg le legyek tojva."


Egy darab buli miatt miért lennél egyedül egész decemberben??? Meg könyörögm, szeptember van, de te egy decemberi buli miatt pörögsz épp. Addigra 15x meggyógyulsz és minden rendben lesz.


Szedd már össze magad. Ez nem kapcsolatfüggőség, hanem szimplán hiszti, mert nyűgös vagy.


31N

2020. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!