Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Massal is megtortenik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Massal is megtortenik hogy egyszer csak ugy kel fel mar nem akar a masikkal lenni?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt, minden rendben van.


Multheten egyszer csak mikor felebredtem es lattam az üzeneteit egy ilyen idegesito erzes tört ram, hogy talalozni kell. De nincs kedvem.

Sot kivancsi lennek masokra.

De ugyse jobbak es ot is szeretem.

Csak nincs kedvem hozza.

Aztan megis talalkoztunk egyutt voltunk egesz heten es elalvaskor neha ereztem hogy inkabb lennek egyedul.


Nem hittem hogy erzek igy iranta ilyen hamar.

Egy hete tart.

25/L


2020. szept. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Fordulj szakemberhez.
2020. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert?
2020. szept. 15. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell szakember. Vagy elmúlt a szerelem, vagy sose volt. De azt jól látod, hogy más se lesz sokkal jobb. Vagy csak ideig- óráig.
2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran érzem ugyanígy a barátommal, egyre gyakrabban. Én ezt arra vezettem vissza, hogy sokszor hozott fel olyan témát amikor találkoztunk, amitől gyomorgörcsöm lett, és igazából már elsőre is megbeszéltük, de mégis újra és újra nyomaszt vele.

Így aztán már attól ideges leszek ha ír. Találkozni meg egyáltalán nincs kedvem, mert amúgy se figyel rám, meg vesz komolyan szóval...


Nálatok nincsenek ilyen problémák, akár elnyomva?


Hogy ha mesélsz neki, odafigyel rád? Ha valami bánt, komolyan veszi vagy csak megvonja a vállát? Nem érezteti veled hogy nem vagy neki elég? Stb...

2020. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán ilyen embert képzeltem el magam mellé, túlságosan emlékezetet az édesapámra aki elég egyszerű, nem értelmiségi és nincsenek ambicioi.
2020. szept. 15. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ilyen. Egyszerű, műveletlen, egy feliratos filmet nem lehet megnézni vele... bár célokkal rendelkezik, de többnyire inkább csak megy a tömeg után és az neki is a cél, ami a másiknak.


Nem vagy(unk) jó ember mellett ez nyilvánvaló. Előbb-utóbb eljön a pont nálatok is hogy elengeditek egymást, mert ha így érzel akkor egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Nálunk is eljött a pont, hiába vonz, mint férfi, lényeges szempontokban különbözünk és ezek szép lassan, alattomosan rombolják a kapcsolatot.


Vagy van, amit szeretsz benne? Van olyan célotok ami közös?

2020. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem figyeltem rá, elnyomtam amikor ilyet éreztem, hogy biztos hulye vagyok, hisz jól elvagyunk, kívánni se lehetne jobbat egy csalódás után. Később már sodródtam az eseményekkel, igaz akkor nem éreztem hogy menni kéne csak az elején ilyen megérzés szerű.

Jól megbántam, gyermek házasság, veszekszunk csak, én már teljesen elvesztettem a régi enemet, válnánk de gyermek mellett ha nincs hova akkor nem egyszerű, pedig nehezen bírjuk.


Szóval nem véletlenül érzed ezt, ha nem 100% amit érzel akkor tartsd is fenntartással, lépj hátrább. Ha jobb a nélküle töltött idő akkor menj is

2021. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!