Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben a barátom nem akar csókolózni, akkor már lehet hogy nem szeret? Én 28 vagyok, ő 32. 6 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 21:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
2020. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem tetszel neki.
2020. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sem tetszel neki. Nyilván szívesen járna egy Victoria's secret modellel, de csak te akadtál neki. Becsüld meg, mert nagy dolog, hogy leljebb adta az igényét. Erre nem minden pasi képes. Jó ember!
2020. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem ez volt a kérdés, hogy tetszem e neki. De megértő vagyok, hisz a szövegértés mára sajnos kiváltság.
2020. szept. 9. 21:55
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Szeret, de mivel nem vagy az esete, nem szívesen csókol meg. Ennyi.
2020. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Csak szeretkezés közben nem csókol meg vagy amúgy sem?
2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
6 évig az esete voltam? Nem híztam meg semmi. Mostanában van ez így csak, szóval nem hinném hogy ez lenne a baj.
2020. szept. 9. 22:00
 8/33 A kérdező kommentje:
6-os ;is-is. Szex közben sincs csók, meg amúgyse nagyon már
2020. szept. 9. 22:02
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Leszúrhatsz minket, de az, hogy nem kommunikálsz a kapcsolatodban, az szerintem rosszabb, mint hogy itt egyeseknek nem jó a szövegértése.


Elé állsz, és megkérdezed, hogy " Dezső, miért nem csókolsz meg szex közben"?


És kész, megtudod a választ. De mi honnan a túrós palacsintából tudjuk, hogy a te párod szeret-e, vagy sem? Ezt csak és kizárólag ő tudja, erre nincs egy általános válasz, hogy igen, a korkülönbséget, és az együtt töltött időt figyelembe véve megközelítőleg 56,5% esély van arra, hogy már nem szeret. De ha figyelembe veszem a kovalens kötést, akkor lehet, hogy csak 39.42%.

2020. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
4%
6 evvel ezelott meg akart csokolozni?
2020. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!