Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakoltak és elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak és elmondtam neki majd szakítottunk, de hogy vehetném rá, hogy adjon nekem 1 lehetőséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha nem érdekel az eleje, akkor lapozz lejebb.

2 éves koromban gyerekotthonba kerültem majd 5 évesen visszakerültem a szüleimhez. Az édesanyám élettársa 8 évesen kezdett zaklatni, először csak tapogatott, simogatott, kedveskedett és próbált manipulálni, emlékszem, hogy gyakran úgy akart velem többet lenni és a közelembe férkőzni,hogy azt csináltuk amit én szeretek. Pl rajzoltam akkor ő is csatlakozott, stb Egy "apai szerepet" próbált mutatni. Az anyukám szeme előtt történtek ezek a dolgok, de számára ez oké volt és akkor még én nem fogtam fel, hogy ez nem helyes annak ellenére, hogy minden közeledése félelemmel töltött el és undorral! Mindegy,nem szeretnék beszélni erről. 10 éves voltam amikor megerőszakolt. Aztán az anyukám nem tudott már eltartani sem, rossz anyagi körülmények miatt kerültem intézetbe és mert közben alkohol problémákkal is küzdőtt,iskolába nem igazán jártam, ovodából is elvileg sokat kimaradtam ezért visszakerültem a rendszerbe.


20 éves koromra sikerült teljesen elengednem a múltat és már csak egy rossz emlék. Évekbe telt mire feldolgoztam és tudom,hogy nem kellett volna utálnom minden férfit, de igen,10 éves korom óta undorodtam minden férfitől és a suliban is csak lányokkal barátkoztam. A nevelőkhöz ahova kerültem 13 évesen ők velük másvolt a helyzet. Bennük az évek során kialakult a bizalom de akkor is anyás maradtam. Nem akartam kapcsolatot, nem érdekeltek a fiúk, a fiúzás. A nők sem. Tudtam,hogy a férfiak érdekelnének. De engem nem érdekelt. Félelem is volt bennem. Nem jártam szakemberekhez. Egyedül dolgoztam ezt fel. Vagyis amikor ez megtörtént akkor kellett egy évig mennem, de nem sokra emlékszem. Csak a rajzolásos dolgokra meg, hogy halálra untam magam sokszor.



2 éve megismertem egy srácot akivel először csak baráti viszonyt ápoltam. Aztán szerelmes lettem és ő is belém. Elmondtuk egymásnak. Randiztunk, többet voltam vele és addíg nem érzet biztonságot éreztem mellette és megbíztam benne. Amikor komolyabbra fordult volna, elmondtam neki, hogy soha nem volt még kapcsolatom és elmeséltem azt..Nagyon fáj,hogy úgy reagált ahogy. Lényegében szakított velem és letiltott fbon, instán is. Telefonon nem hívtam. A beszélgetésünk során elmondta, hogy ő nem tud velem ezek után szexelni..tapasztalatlan vagyok és mindennek ellenére, de beteg, hogy ennyi éven át nem volt senkivel semmi. Még egy csók sem amúgy.


Azóta gondolkodom..és örlődöm. Nagyon szeretem őt és szeretnék vele találkozni,beszélni, de nem tudom, hogy hogy kéne neki kezdenem,hogy ne utasítson el?


2020. szept. 15. 15:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
6%

Sehogy. Ezt a legtöbb pasi nem bírja elfogadni, kezelni, megérteni.


Soha többé ne mond el senkinek! És soha ne bízz pasiban! Okos legyél, szerető legyél, ne barátnő, és ne feleség!


Egy FÉRFI.

2020. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
13 napja nem beszéltünk akkor szakított velem.
2020. szept. 15. 15:47
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért szeretsz valakit, aki utál? El kéne menned szakemberhez.
2020. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Értem, azért mondtam el neki, mert érezte a tapasztalatlanságomat és hogy bizonytalan vagyok még. Vele csókolóztam először és kerültem hozzá a legközelebb intim helyzetbe. Valamint kérdezte is, hogy kivel voltam eddíg, mikor volt először barátom. Teljes mértékben bíztam benne és őszíntén, sajnáltatás nélkül elmondtam, hogy mi történt és ő az első nekem. Nem szorultam soha pátyolgatásra és nem kellett soha úgy bánni velem mintha törékeny, kis virágszál lennék.
2020. szept. 15. 15:51
 5/30 anonim ***** válasza:
16%

2.-ra.


Igen, ez ennyi volt! Hidd el segítek azzal, amit most írok: ÉRETT, FÉRFI partnert keress, ne fiatal srácot! A saját érdekedben. Sok sikert.


Lehet ezt is lepontozni trollok!

2020. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%
Azt hiányolja, hogy nem volt eddig kapcsolatod? Ezért hagyott el? Ha igen, akkor nagyon örülj, hogy igy alakult, mert megszabadultál töle. Ne bánkodj!! Ne keresd! Legyél nyitottabb, hogy olyant találj aki meg is érdemel téged.
2020. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem mondta nekem,hogy utál engem csak azt mondta, hogy számára ez beteges,hogy nem volt senkim ennyi idősen. Nem volt lehetőségem akkor elmagyarázni amit akartam neki és megértetni vele pár dolgot.
2020. szept. 15. 15:53
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

7.-nek.


NEM SZERET! FOGD FEL!

2020. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem korombeli majdnem 10 évvel idősebb nálam.


Igen, azt hiányolja. Ezt emelte ki leginkább.


Elég nyitott vagyok pár éve.

2020. szept. 15. 15:55
 10/30 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta,hogy szerelmes belém? Nem értem, hogy miért akart velem lenni,miért volt kedves,figyelmes és érdeklödő.
2020. szept. 15. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!