Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotokat megerőszakolták volna, de vallási okokból meg szeretné tartani?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Sokkal bonyolultabb egy ilyen dráma, mint hogy ki lehessen jelenteni, hogy tartsa meg, vagy ne.

A vallásom azt dijtálja, nincs jogom elvétetni egy életet.

Az értelmeim és az eszem azt mondják, hogy nincs joga senkinek elvárni, hogy a párom nem kívánt gyerekét felneveljem.

De ott van az is, hogy ha vallási okból megszüli, akkor az az új élet mindenben ártatlan.

Az is lehet döntés, hogy megszüli és lemond róla, örökbe adja egy gyermektelen, csecsemőre vágyó párnak. Ha képes rá, mert az anyai ösztön mindent felül írhat: traumát, idegenkedést, az apja iránti jogos irtózást.

Azt hiszem, az örökbeadást sugallnám.

Figyelembe véve azt is, hogy az abortusz végzetes következményeket, meddőséget is okozhat, tehát nem csak a vallás miatt lenne elvetendő döntés.

2019. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Vele lennék lelkileg maximalisan, ės támogatnám. A gyerek se tehet róla, szerintem mégis csak sajnálná megölni. Később meg simán lehet saját gyereketek is.
2019. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Mi beszéltünk erről elméleti szintémen, én sem vetetnem el vallási okokból, párom, aki nem vallásos, maximálisan egyetértett. Felnevelnénk.
2019. máj. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem jönnêk össze vallásos nővel. De tiszteletben tartanám a döntését bármilyen más okból.
2019. máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ennek van egy komoly előzménye, és azzal nem értek egyet.

Vallási okból nem jelentette fel? Ilyenkor ugyanis a nőgyógyász rutinból ad esemény utáni tablettát is.

Nagyon vallási birkának kell lenni, hogy valaki így is megtartsa a gyereket és az egész életét arra àldozza, hogy felneveli. Mindegy, hogy mennyire hiszi ártatlannak. Minden gyerek rosszalkodik. Az lenne az első, hogy biztos az apjára ütött. Sikeresen felnevelne egy lelki nyomorékot. Az nem bűn?

2019. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen ... nem a párom!
2019. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez túlmegy a józan ész hatarán. Oké vallási meggyőződés, de tudni kell hol a határ a fanatizmus és a józan ész között. És bár én nő vagyok ha férfi lennék se tudnék együtt lenni egy olyannal aki elvakultan cselekszik félrehajítva a racionalitást.
2019. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon fèlnèk ettől, mert nem tudom, mennyire segít a baba vállalása egy ilyen traumán túllépni. Talán annak, aki vallásos, valamennyire igen, mert fel tudja úgy fogni, hogy az élet ajándék, bárhogy érkezik, és ez volt isten akarata. Nekem nehéz ezzel azonosulnom, de talán így érezhet egy mélyen hívő ember.


Ugyanakkor bennem kétséges, hogy a gyermek megszületése nem tepne fel újra és újra a sebeket, nem emlékeztetne-e az édesanyját a megerőszakolójára, és nem rajta vezetné e le ezt a fájdalmat. Ez sem az anyának, sem a gyereknek nem lenne jó.


Mivel tudom, hogy egy vallásos ember számára az abortusz bűn, így azt hiszem, megértenie meg tudnám az indokait, de nagyon feltenèm tőle. Mivel nő vagyok, így nem tudom, párkapcsolatban mi történne, mert maximum én lehetnék terhes így, de én biztosan nem tartanám meg.

2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen,mondjuk ez az elmeleti kerdes ott megbukott h egy eroszakot azert eszrevesz az ember es 72oran belul beveheti ra a megfelelo tablettat, mindenfele rendorsegi kerdezoskodes nelkul is -ha nem akar feljelentest. De tegyuk fel osszevertek es nem tud 3 napig beszelni es "ugy marad", ez esetben ra biznam a dontest es tamogatnam benne. Ha egy no elozmenyek ellenere is szeretne a babat es ezt lelkiekben el tudja tavolitani a fogantatas korulmenyeitol,ugyanolyan a szituacio mintha egy elvalt anyukaval lennek kapcsolatban akinek az exferjetol van egy gyereke, aki vele jar, csomagban.
2019. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Az van, hogy a valláskárosultaknak minden fontos, minden érték, csak a már megszületett gyerek nem. Az soha nem szempont, hogy annak minél jobb legyen. Szóval bigott vallásos szentasszony anyja előbb bas.sza be állami gondozásba, vagy zárja lakat alá a gyereket (nehogy olyan legyen, mint az apja), vagy veri saját kezével, hogy levezesse önnön frusztrációját. Mit várnánk egy olyan csoportosulástól, ami többszáz éve eltűri az intézményesített pedofíliát?
2019. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!