Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakolták barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve egy szűk körű buliban ahol mindenki ismerte egymást itatták a lányokat, barátnőm amikor érezte hogy sok elindult haza. Egy srác, akivel már egyszer lefeküdt részegen elkísérte és megtörtént. Hiába próbált ellenkezni nem tudott az alkohol miatt. Azóta egyedül feldolgozta a történteket, boldog párkapcsolatban él velem. Csak nekem mesélte el és megkért hogy ne csináljak semmit, túl van rajta és el akarja felejteni. Rettenetesen sajnálom a történteket és egyelőre mindig ez jár a fejemben. Szerintetek próbáljam én is elfelejteni és továbblépni ezen? A kettőnk kapcsolatára nincs hatással. Ez ugyan nem mentség, de nem egy ismeretlen volt és valószínű azt hitte megteheti, mert már volt kőlöztük aktus. Azóta vigyáz magára, viszont én nagyon féltem, mert mindig nem lehetek vele. Kérlek titeket ha megnyugtatni nem tudtok inkább ne írjatok.


2018. júl. 17. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A srác is részeg volt és igen, barátnőm tudja ki az, azóta letiltotta és ha véletlen látják egymást az utcán csak továbbmennek.
2018. júl. 17. 15:17
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
2018. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Vannak negatív dolgok az életben, amik menthetetlenül megtörténnek, de visszacsinálni úgysem tudod őket.Én azt javaslom, hogy te is lépj ezen tovább ,zárjátok le ezt véglegesen. A legfontosabb, hogy feldolgozta és boldog!!
2018. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív választ, én is így gondolom. Lehet önzően hangzik, de engem azért zavar a dolog és nem hagy nyugodni így se, hogy nem rólam szól. Minden esetre igyekszem lezárni magamban.
2018. júl. 17. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy "nem rólad szól"?
2018. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így van. Szerintem a barátnődben azért ez jelen van és bántja. Engem nem erőszakoltak meg, csak zaklatás áldozata voltam évekig.. mély nyomot hagyott bennem és maig napig nem tudtam túllépni rajta. Nem pont ugyanaz a kettő, lehet hivatkozni a személyiségünkre is, az időtartamra, az alkoholra..de nekem itt valami nem “stimmel”. Ha el akarja felejteni, nem beszélt volna erről és nem pont neked. ( általában a lányok szeretnek csacsogni és mikor még friss a “sztori”, talának rá embert akinek elmondja ) Ha nem mondta el senkinek, inkább csak elfolytotta magában, ez pedig nem egyenlő a tovàbblépéshez szerintem.

Szóval szerintem ő nem lépett túl rajta és most azzal, hogy elmondta megkönnyebbült és most indult el az elengedés útján vagy ilyesmi. ( kb én is ezt tettem.. én is azt mondom boldog vagyok a párommal, mert valóban az vagyok, de néha eszembe jut és felzaklat a múlt. ) Ne csinàlj a dolgokkal semmit. Nem kell féltened, inkább csak értsd meg ha néha “furcsán viselkedik” ( pl.: elmélkedik ) és szeretgesd mindig.

2018. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem akarta nekem se elmondani, volt egy olyan szituáció ahol láttam rajta valami bántja és akkor mondta el sírva.

Meggyőztetek ti is, hogy hagyjam és lépjek túl ezen én is, nem foglalkozok az üggyel.

Köszönöm a segítő kommenteket!

2018. júl. 17. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ez a sírás dolog nem éppen arra utal, hogy feldolgozta, de mindegy.
2018. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is erőszak áldozata vagyok, és engem is olyan valaki erőszakolt meg, akit nagyon jól ismertem (ex vőlegény, már miután lezártuk, teherbe akart ejteni hogy visszamenjek hozzá...). Hidd el, akivel egyszer megtörténik, utána ő maga is vigyázni fog magára amennyire csak tud. Nem lehetsz mindig vele, hiszen neked is van életed. Legalábbis én a saját barátom ezzel szoktam nyugtatni :)


Ne firtasd! Ha akar, majd beszél róla. Tudasd vele, hogy ha szeretné, bármikor meghallgatod ezzel kapcsolatban, de ennél többet egy szót se. Az egyik legszörnyűbb dolog, ami nőként történhet az emberrel, de ha valaki elég erős, fel tudja dolgozni, akár egyedül is - én ugyan jártam utána pszichológushoz, de elképzelhetőnek tartom.

Ha megnyugtat, fizesd be egy aikido tanfolyamra vagy csak simán önvédelmi kurzusra. Ezen kívül sok mindent nem tehetsz szerintem, és nem is kell, ha nem befolyásolja negatívan a kapcsolatotokat véleményed szerint.

2018. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja az utolsóhoz még: ilyet a világért se ejts ki a szádon, hogy ha ismerős volt, meg már megtörtént köztük a múltban, akkor "nem is olyan vészes". Ezt én is megkaptam, ezzel azt sugallod, hogy valójában nem is történt itt semmi különös, kétségbe vonod azt, hogy ő áldozat és segítségre van szüksége, megérdemli az együttérzést. Legalábbis én így voltam vele, miután az egyik barátom, akiben nagyon megbíztam és elmondtam neki a történteket annyival válaszolt, hogy "végülis előtte is dugtatok elégszer, most ez az egy nem oszt, nem szoroz".
2018. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!